Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Defendo...

Shanokk kérdése:

Mennyibe kerül a Defendo (edzés) havonta?

Figyelt kérdés
Írtam nekik e-mailt, nem válaszoltak, fel is hívtam őket, nem vették fel. Szeretném tudni kb. mire számítsak anyagilag. Budapesten tartandó edzés árak érdekelnének, kezdőknek.
2010. szept. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
8ezer körül havonta
2010. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,olyan 8 körül.A modern defendo meg 11e/hó,de minden nap mehetsz,csak vasárnap nem.
2010. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Magam is Defendo oktató vagyok, így első kézből tudok neked hiteles választ adni:

1; nem véletlen, hogy nem találsz erről infót. Ha körbenézel, más önvédelmi rendszernél sem beszélnek a honlapokon, sem semmilyen netes fórumon pénzről. A tréningdíjakról egyetlen oktató sem szeret beszélni, míg el nem jöttél, és ki nem próbáltál egy edzést. Ennek vannak üzleti, és emberi okai is. Így azt ajánlom, ha tényleg érdekel a dolog, akkor személyesen menj el egy tréningre.

2; Mo-on jelenleg két Defendo szervezet van, különböző árakkal. Én csak a sajátunkról tudok beszélni: ha eljöttél, és megnéztél (még inkább ha kipróbáltál) egy tréninget nálunk, nálam. :-)

2010. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az ár a döntő nálam, nagyjából sejtem mire számíthatok (edzés területén), de akkor is érdekel. Mivel úgy kell beosztanom a keresetemet. Én is reméltem hogy 8-10 e Ft/hó körül van, mivel többet nem akarok rá szánni (felszerelés persze más tészta). De köszönöm a választ, és amúgy holnap megyek :-)
2010. szept. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!