Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen hasizmot elérni?

Hogy lehet ilyen hasizmot elérni?

Figyelt kérdés

[link]


... pontos edzéstervre, étkezésre stb stb mindenre kíváncsi vagyok!


2010. szept. 23. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell edzeni, ez a csávó veszélyesen vékony olyan 8% körüli testzsírral, ha egy szálkásító diétát csinálsz, akk edzés nélkül elérheted ezt a "hasizmot"
2010. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokszor egyél keveset napi 8-10alkalom minél kevesebb szénhidrát és mozogj nagyon sokat...


De ugyanezt hánytatással is el lehet érni (eszel 5perc pihi és hányás) de azt nem ajánlom.

2010. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Azaz, az teljesen mértékben egészségtelen, ezt csak egy-egy divatbemutatóra, fotózásra lehet elérni, különben meghalnál.

2010. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ilyen akarsz lenni? MIÉRT?
2010. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16:58!hánytatás felejtsétek el semmi értelme!nem a kaloriákat hányod ki ezért nem is fogy lüke dzsó
2010. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen a képen egy veszélyesen lefogyott férfi van!! Ne akarj ilyen lenni szerintem:) De amúgy étkezés teljes reformálása és futás valamint felülések/prések az eredményért.
2010. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez nem vékony :D nekem ez tetszik :$

amúgy nekem most a testzsírszázalékom 12% szóval valahogy le kell belőle adni... de azért gondolom Ő is edz naponta.. csak kérdés, hogy hogyan?!...

2010. szept. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!