Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 kg-ot kéne leadnom hogyan?

10 kg-ot kéne leadnom hogyan?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek. Na az lenne a kérdésem hogy én 178cm vagyok és 89 kg és elvileg így 10 kg felesleg van rajtam.

És a testvérem cukorbeteg lett és hogy ha úgy étkezek mint ő akkor sikerülhet leadnom a felesleget?

Persze van edzéstervem is most kezdem októbertől a kondizást és a futást is.

Edzésterv:

Hétfő,Szerda,Péntek:Mell,Hát,Bicepsz,Has és edzés előtt 30 perc futás

Kedd,Csütörtök,Szombat:Csuklya,Váll,Tricepsz,Mell és 30 perc futás edzés előtt

Szerintetek így sikerülne? Persze a futást lehet nem minden nap csinálnám mert lehet nem bírnám. Mondjuk minden 2 nap:):)Válaszokat köszi:)


2010. szept. 22. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok lesz az a heti 6 kondiedzés..., inkább fokozatosan próbáld, mert ha egyszer ilyen keményen belekezdesz, egy az, h nem fogod bírni, a másik az, h így hamar felfogod adni. Tud milyen ha le akar fogyni az ember, de inkább tudatosan,mint erőltetve és elkapkodva...
2010. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MMA
2010. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!