Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tanulhatok meg tecktonikozi?

Hol tanulhatok meg tecktonikozi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 15:19
 1/6 anonim válasza:
2010. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
ne tanulj meg mert az b*ziknak való (kényes faszoknak) menjél inkább konditerembe
2010. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összevissza csápolásról beszélsz? Azt inkább ne tanuld meg...
2010. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt táncnak csúfolják, szóval nem értem mit keres ez a kérdés a sport témakörben...
2010. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak szólok, hogy nem össze vissza csapkodás és nem is pasi vagyok, hogy kondizzak és a tánc is sport;)
2010. szept. 20. 20:33
 6/6 anonim válasza:
elég gáz h. nicns stilus érzéketek ...rohat jó egy tánc *-* énis szertnék megtanulni csak kéne valaki meg hely hogy hol tanitják..rohatjó tánc ha emg valakinek nem ettszik az meg kussolhat már bocsánat..nem értem miért kell leszolni...ha az emo nem jön eb lekel szolni...?!...mindekinek más a stilusa és nem lekéne szolni hanem a kérdés re válaszolni...bocsi h. énsem arra válaszolok csak idegsitőő h. vannak ilyen embrerk...namind1 énis szertnék megtanulni ugyhogy ha idöközben megtanultál szolhatnál h. hol lehet :D
2011. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!