Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 169 cm-hez 57 kg reális úgy,...

169 cm-hez 57 kg reális úgy, hogy izom is maradjon? 17/L

Figyelt kérdés
most 65 kg vagyok, de izmos
2010. szept. 19. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Izmot nem veszítesz a fogyás során, csak zsírt. Reálisnak reális, de szerintem akkor sovány leszel, nem beszélve az alacsony testzsír %ról.


Inkább csak 5kg-t adj le.


Sok sikert!

2010. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

az előttemszoló hülyeséget beszélt.

Egyedül az alacsony szénhidráttartalmu diétával tudod tartani az izomzatot, a divatos diéták (pl 90 napos) épphogy felnyomja a testzsírt, és az izomzatot leépíti amítől vékonyabb leszel, de zsírosabb és gyengébb. Jobb utánanézni milyen tápanyagra van szükséged és mit kerülj a célod érdekében.

2010. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Ne dőlj be a hülyeségeknek, amikkel tele van a net! Alacsony szénhidrát, magas fehérje jó táplálékokból!

2010. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy akarod leadni. Fogyókúrával vagy sportolással. Az utóbbit javaslom nem csak mert lefgyogysz és egészséges leszel de izom is rakódik rád! Ha fogyókúrával, aazt nem javaslom mert lemegy ugyan a zsír de vele együtt némi izom is hiszen a szervezeted megpróbálja az összes tápanyagtartalékot felhasználni! Nem beszélve arról hogy a bőröd nem lesz valami feszes,és nem egyenletes a fogyás! Sportolás közben jól érzed magad és egyenletes fogysz hiszen amelyik testrészed edzed abból fog lemenni a zsír,és még a bőröd is feszes lesz!

Adok néhány sport tippet:úszás, futás,konditermi sportok(fitness, vagy a kondigépek),illetve a rúdtánc, egyből persze nem a szriptízre kell gondolni! A rúdtánc ugyanis közel alegjobb a has laposításában! Na sok szerencsét!

2010. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem hogy reális bár nem tudom mennyi vagy most! Mindenesetre ez asúly szerintem ideális! Bárénkiegészíteném hatvanra!
2010. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most 65 kg vagyok, és sportolok , boxolok, ha szimpatikus lenne a 60 kg-os súlycsoport beérném azzal is, de nem az ezért szeretnék 57 lenni, és emiatt kell az izom is. (:
2010. szept. 21. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor helyben vagyunk! Sporttolj tovább meglátod előbb utóbb látszani fog az eredmény.
2010. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!