Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motiválna ha Google Spreadshee...

Motiválna ha Google Spreadsheet-ben (táblázatban) másokkal együtt ,,tornázhatnál''? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy nyitok egy Google Spreadsheet-et (vagy magyarul táblázatot), ez ugye egy felhő alapú táblázat, így aki engedélyt kérne a szerkesztéshez azoknak megadnám, és naponta felvezetné mindenki, hogy mondjuk hány guggolást / fekvőtámaszt csinált (később egy ötlet fülön megegyezhetnénk, hogy még milyen más gyakorlatokat javaslunk egymásnak). Esetleg milyen heti / havi virtuális versenyeket csinálunk.


Így összesen 5-10 főre gondoltam elsőre, egymást némileg motválva azzal, hogy a többiekkel ,,virtuálisan'' versenyezhetnek.


Ha esetleg valaki direkt elrontaná az adatokat, a Google Spreadsheetnek hála a szerkesztési előzményből tudnánk, hogy ki volt, és miután helyreállítanánk a dokumentumot az illetőt eltávolítanánk ebből az 5-10 fős sportos csoportból.


Ha bárkinek van ötlet, hogy milyen módon lehet ezeket a táblázatok színezni, hogy számunkra a legérdekesebb legyen, az nyugodtan tegye meg, egyelőre nincs színe, a következő hetekben már biztosan kitalálunk valamit.


A Név1-Név10-et nyugodtan írjátok át majd a nevetekre :)


Egyelőre valahogy így néz a táblázat:


[link]


2022. jún. 8. 07:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki kér hozzáférést a táblázathoz majd írjon ide a kommentben :) a Név10-hez már beírtam a nevem
2022. jún. 8. 07:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy motiválna, de hülyeség. Mi motiváljon, néhány rublika tele számokkal? Én meg sem nézném a másik kilencét, mert nem érdekelne. Az igazi nevüket, kinézetüket, személyiségüket sem ismerem. Nem is beszéltem velük soha. Ilyeneket bárhol találok a neten és el tudom az eredményeiket amik vagy igazak vagy nem.


Ha van, ha nincs tét, akkor is van olyan, aki annyira megakarja nyerni a versenyt, hogy hamis adatot ad meg.


Vagy van olyan, aki semmit nem csinál igazából, de beírja a számot. Mert így legalább mások azt hiszik, hogy halad a céljával, tesz magáért.

2022. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Semmi értelme nem lenne hosszútávon hamis számokat beírni, lehet, hogy pár napig elszórakozna vele az illető de utána már eszébe se jutna belépni.


Egyébként idővel meg lehetne ismerkedni egymással valamilyen szinten :) A Note-ban üzenetet hagyni másoknak stb, vagy az ötlet fülön hagyni valamit a többieknek

2022. jún. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!