Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » IV. , XIII. , illetve III....

IV. , XIII. , illetve III. kerületben balett lehetőség 3,5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Elérhetőségeket és árakat is kérnék, ha valaki jártas ebben. Ezen kívül tudtok -e mondjuk táncoktatást vagy sportot ilyen idős gyereknek?


Válaszokat előre is köszönöm


2010. szept. 17. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem még nagyon fiatal a lányod. Bár nem ismerem, de a baletthez nagyon jó koordinációs készség, valamint önfegyelem szükséges. Én hétévesen kezdtem, voltak fiatalabbak is ott, de valójában csak zavarták az órát.


Szerintem egy három és fél éves kislányt még nem kellene balettre vinned. Várj vele egy vagy inkább két évet.

Ha viszont nagyon koraérett, akkor szerintem látogasd meg ezt az iskolát: [link]

és mutasd meg a lányod a tanárnak. Ő eldönti, hogy a lányod alkalmas-e arra, hogy ilyen korán balettozzon.

2010. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod tönkretenni a lányodat?(érdemes utána olvasni hogy milyen egészségügyi következményei vannak a balettnek, ha profin űzik, vagyis egészen kis korban elkezdik, egy példa, hogy nem tudnak rendesen közlekedni a lépcsőn, persze a sok műértő sznobnak mindent a látványért a táncparketten...)
2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg tudom erősíteni az előzőt, ilyen idős gyereknek a csontozata nem elég fejlett ehhez a fajta mozgáshoz.

Újpest, Ifjúsági Ház, 6 éves kortól.

Viszont ilyen idősen már lehet néptáncot, ha attól nem idegenkedtek. Nagyon jó, játékos és szeretik a kicsik. Káposztásmegyer, Közösségi ház.

2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!