Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tanultad meg...

Mennyi idő alatt tanultad meg a francia-spárgát?

Figyelt kérdés

Főleg olyanoktól kérdem, akik otthon kezdtek neki nyújtani és nem jártak semmiféle táncra.

Ja és vannak olyanok akik soha nem tudnak megtanulni, mert nem elég nyúlékonyak az inaik? Én régen, b. 5 éve jártam táncolni és akkor már majdnem megvolt az angol spárga. Most 13 vagyok. Van esélyem szerintetek hogy megint sikerüljön, azzal hogy itthon nyújtok? :S


2010. szept. 12. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

igen vannak olyanok, akik képtelenek megtanulni, állj meg egyenesen, és az egyik lábadat tedd vel vízszintesen egy asztalra úgy, hogy nem előre, vanem oldalra áll. Ha erre képes vagy mindkét lábbal, elméleti akadálya nincs a spárgának.


13 évesen még nagyon fiatal vagy és könnyebben elérheted a spárgát, de dolgozni kell érte rendszeresen.

2010. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!