Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem késő így...

Szerintetek nem késő így elkezdeni a kendot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó hogy 4 évet karatéztam shotokan stílusban, voltam versenyeken ( országoson is), és sikerült eredményeket elérnem, de abbahagytam. Most vagyok 18 éves és szeretnék elkezdeni kendozni, ez a régi gyerekkori vágyam de nem volt erre lehetőségem. Ha esetleg van a kendohoz tehetségem akkor ennyi idősen lehet még versenyeken indulni?
2010. szept. 11. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
SOSEM KÉSŐ! Ne így állj neki! Emelett még ennyi idősen bőven versenyezhetsz is! Még évekkel később is!
2010. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszodat és a biztatást:)
2010. szept. 13. 21:20
 3/3 anonim válasza:
Szia! Annyiban igaz a feltevésed, hogy minél előbb kezdi az ember annál jobb. De sosem késő hidd el nekem :) Ez a sport megtanulható és életre nevel. Nekem lány létemre nagyon sokat adott amit soha nem fogok tudni megköszönni. Rengeteg új ismerősöm, barátom lett. Akármelyik klubot is válaszd nem fogsz csalódni, mert mindenhol remek a társaság.
2011. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!