Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetek szert rövid...

Hogyan tehetek szert rövid idő alatt nagy izommennyiségre?

Figyelt kérdés

Szerretnék csinálni egy kúrát és olyat ami nagyon hatásos.

Ok tudom hogy nem ilyen egyszerű.

Lenne olyan szer amit ajánlotok?

Mondjuk 1 naposim kúra?


2008. dec. 15. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

sport mellett (pl judo) sok fehérjeevés-ivás, izotópiás italok

(pl nutrilite)

2008. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha én inkább csak nagy kart szeretnék akkor mi a tehendő?

Van egy 10kg-os egykezes súlyzóm ha azzal edzek minden nap mekkora fejlődés várható és mit kellene hozzá szednem hogy felgyorsuljon a folyamat?

2008. dec. 15. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
HA TEHETED JÁRJ EL EDZŐTEREMBE ÉS KÉRJ TANÁCSOT HOGY MIT HOGYAN CSINÁLJ! TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ ELENGEDHETETLEN ÉS NEM ENNI KELL HANEM ZABÁLNI!LÉNYEGÉBEN EVÉS EDZÉS PIHENÉS!
2008. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem meg menj be egy jobb henteshez és érdeklődj nála. Csirkefar, vagy mell, esetleg comb... ami tetszik.
2008. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csinálj naposim kúrát ember, normális vagy egyeltalán?

Menny el először agysebészhez mert valami nincs nállad rendben.

De most minek kérdezted ezt meg ha hülye vagy csinálsz kúrát ha nem nem szerinted ha megdöglesz fog valakinek is hiányozni egy ilyen ember?

2008. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de nemtudtam máshogy fogalmazni ha meg akarsz halni csinálj ha nem akkor ne ezt te fogod eldönteni nem más.
2008. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és sikerült lebeszélnetek róla:)

Akkor marad a tiszta edzés:)

2008. dec. 17. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Gyökér vagy ember:D:D Naposin kúra háháháháháháhá.... Nem is edzel normálisan. Nem tünt fel,h a szteroidokat profi testépítők, profi sportolók használják? Te mióta vagy ilyen? 8évesen több agyadnak kéne már lenni. Kérlek szedj be mindent ami csak van és légy impotens egy életre. A hozzád hasonlóknak nem szabad szaporodni!
2008. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha teljesen kezdő vagy, akkor normális edzéssel, és kiegyensúlyozott étrenddel jelentős izomtömeg mennnyiséget tudsz felszedni. 3 hónap edzés után pedig nyugodtan tolhatsz egy minőségi fehérje+szénhidrát kombót, ilyen pld a Volumass 35. A csak karra edzésnek semmi értelme, szánalmas látvány a nagy bicepsz mell és hát és tricepsz nélkül. Ja, és ami fontos: alkohol, cigi felejtős.
2008. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mar az elejet naposimmal akarod kezdeni akkor inkabb felejtsd el az egeszet.

A testepites ko kemeny sport, nem olyan mint a filmekben.

Hatalmas akaratero es onfegyelem kell, mert kulonben semmire nem mesz.

En 3 eve edzek, 5 hete vegre osszeraktam egy jo edzestervet, es egy jo etrendet, es ezalatt az ot het alatt annyit fejlodtem mint elotte masfel ev alatt. Csak, hogy ennyit szamit a kajalas...

(Tigi)

2008. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!