Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát égettem el...

Mennyi kalóriát égettem el ezzel az edzéssel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
30 perc futás, futópadon, átlagosan 7,5 km/h-val előtte 10 perc intenzív séta folyamatos 4 km/h-val és a végén is 5 perc ugyanilyen séta levezetésképpen, megállás nélkül. mindez éhgyomorra...a távolság állítólag 4 km volt.(a futópad mondta!)
2010. szept. 9. 09:49
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha ezt az edzést csinálom mindennap,akkor mikorra várhatom,hogy beindul a fogyás?mellette egészségesen étkezem, napi3 liter ásv.viz illetve zöldtea,csalántea, húst ritkán eszem heti 2x,pároltan csikre,pulyka. helyette inkább leveseket eszem,és sok zöldség, gyümölcs. alkohol,kávé semmi,ezt már egy hónapja szigorúan betartom, kb 65 kg vagyok, 167 cm.ja és napi 500 mg C-vitamin,plusz bérescsepp
2010. szept. 9. 09:53
 2/6 clint ***** válasza:
100%

azért van amin változtatni kéne.

sok gyümölcs. Minek? Egy fogyásban neked szükséged van a gyümölcsben lévő cukorra? Sztem nem. A gyümölcs csak lassítja a fogyást.

Nem eszel húst csak ritkán. A hús fehérjedús, ami a fogyásnál fontos. Fehérjéket kell bevinni szénhidrát helyett. Ha nagyon nem bírod a húst akkor egyél szóját.

Tökéletes húspotló és fehérjeforrás, plusz elvileg narancsbőr ellen is segít, az anyagcserét is fokozza, rákmegelőző hatása is van.

a zöldséget nyugodtan marokszámra sőt ládaszámra eheted.

Gyümölcs helyett is zöldésget kéne enni. A sok folyadék okés. A kávét is innám, az anyagcsere fokozása miatt, de a zöld tea még annál is tökéletesebb lehet.

Egyébként gyors eredmény lesz, ha éhgyomorra edzel edzés után magas fehérje nagyon alacsony szénhidráttartalmu ételt egyél, hogy a ledolgozott cuccot ne töltse vissza.

2010. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:
100%

ja és még valami:

egyszerü szénhidrát: cukrok, üditők, sütemények, fehér-félbarna kenyér, gyümölcs, egyéb édesség, egyéb lisztes dolgok (ezeket kerüld)

összetett szénhidrát: barnarizs, zabpehely, teljes kiörlésü cuccok (ami szinte fekete) (bizonyos mértékben eheted, ebédre, délután, este hanyagolnám)

2010. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget, de végül is az eredeti kérdésemre a választ nem kaptam meg...szóval..mennyi kalóriát égetek el egy ilyen edzéssel?????
2010. szept. 10. 10:56
 5/6 anonim válasza:

Én se a kérdésre válaszolok, csak hozzáteszem, hogy ugye tudod, hogy amint abbahagyod ezt a spártai életmódot, azonnal visszaugranak a kilók?

Szerintem fektess nagyobb hangsúlyt a mozgásra, lehet napi másfél óra is, és kevesebbet az evésre, mert szerintem rövid az élet ahhoz, hogy megvonjuk magunktól az élvezeteket hosszútávon :)

Én napi 5ször stepdance-eltem 45 percet, és erősítettem 45 percet (függője vagyok azóta is a mozgásnak :)) és pár hónap alatt lefogytam 53 kg-ről 47-ra. Aztán ahogy izmosodtam, ismét híztam pár kilót, most próbálok 50 alatt maradni :) 161 cm vagyok.

2010. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a tanácsodat, de igazából sosem voltam nagyétkű, nálam a plussz kilók sajnos a betegségem miatti kényszer fekvéstől jöttek...teljes mozgáshiányom volt több évig. naponta én is kb 5x eszem, de egyszeri mennyiség az nem több, mint kb egy maréknyi és nem is vagyok éhes!szóval ez van, de köszi...:)))valaki?tudá, hogy mennyi kalóriát égetek el?hogy lehet azt kiszámítani????????ez nagyon érdekelne.....
2010. szept. 14. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!