Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gödrösi Ádám Street Wourout...

Zsiráf40 kérdése:

Gödrösi Ádám Street Wourout mindenkinek könyve alapján meg tudok tanulni néhány trükküt?

Figyelt kérdés
Meg van a könyv, csak még időhiány miatt nem tudtam elkezdeni (12.osztályba járok sokat tanulok) érdekel a Húzockodás, tolockodás muscle up a melső és a külső függés rúdon (nemtom mi a neve),zászló és a dragon flag. Régen usztam és akkor ment a 20db fekvő, most 2 megy:( Szerintetek csak könyv segítségével meg tudom csinálni ezeket a gyakorlatokat? Esetleg ha konditerembe is mennék az segítene valamit. 19/ lány

#könyv #saját súlyos eddzés
2021. dec. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Jajaj nagyon messzirol indulunk. Es nem csak arrol van szo hogy a jellegi eronleted nulla.
2021. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nemtom mi van benne, egy részét ezeknek tudom magamtól, ezért nem vettem meg, de szerintem ezeknek az elsajátításához vannak benne útmutatók.
2021. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A konditermi mell-bicepszezés a csillogó gépeken rohadtul nem fog segíteni neked abban, hogy elsajátítsd a street workout alapjait.

Gödrösi Ádám könyve egy remekmű, de te annyira nem vagy képben, annyira tapasztalatlan vagy, annyira laikus vagy, annyira kezdő vagy, hogy mindenképp szükséged lenne egy edzőre vagy egy tanácsadóra.

2021. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha lesz időm, akkor majd keresek eddzőt.
2021. dec. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!