Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a tömegnövelőt?

Hogy szedjem a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Eddig reggel ittam egy adagot, meg edzés után. De így, hogy beindult a suli, félek reggel meginni... Reggel alig van időm, folyamatosan elalszok, kapkodás stb, utána pedig majdnem egy óra buszozás, ülőhely nélkül.
2010. szept. 6. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
kikevered este és megiszod reggel
2010. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
47%

öcsém mekkora probléma!!!

beleönteni két kanál port, 3 deci vízbe, felrázni és meginni!!!

2010. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a bajom, hogy nincs időm kikeverni. Általában az ivása nálam 5-10 percig tart. Na most erre nincs ennyi időm, gyorsan le kell húzni, félek, hogy esetleg megüli a gyomrom és a buszon történik vmi kellemetlenség... Meg eddig ébredés után egy órával ittam meg, most ezt is előrébb kell tolni.

Összefoglalva:

-hamarabb kell meginnom

-kevesebbet reggelizek mint szünetben

-gyorsan kell meginnom

2010. szept. 7. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leszólni, teljesen meg lehet érteni, nem mindenki képes kockáztatni azt hogy bef.osson, nem mindenki van beleőrülve annyira a testépítésbe...


Tavaly én sem ittam iskola előtt a turmixot, mert volt, hogy közbe marha hasmenésem volt tőle itthon és az eszembe meg sem fordult hogy iskola előtt megigyam.


Vannak lehetőségek. Egyik az, hogy veszel egy tömegnövelőt, amit hosszú távon (2-3 hét) eszed otthon és kiderül, hogy van-e tőle hasmenésed-e vagy sem. Ha nincs, de az iskolába mégis lesz, akkor az az iskolai stressz miatt van/vagy beképzeled hogy hasmenésed van tőle.


Tömegnövelőt én csak és kizárólag tejjel vagyok hajlandó meginni, hiába szajkózza mindenki a vizet, én két, állítólag egyik legfinomabb kiegészítőt a Jumbot és a 100% whey profot ittam egyszer meg sima vízzel annyira kiütött az íze, hogy nem bírtam otthon dolgozni, egész nap fo.stam és este tértem csak magamhoz, fetrengtem tőle. Olyan íze volt mint a híg nem is tudom minek, szóval ennyi volt a vizes históra, azóta is mindent tejjel keverek be, nem érdekel, hogy mindenki annyira "vizezik". Így ízlik, annyit azért nem ér nekem a testépítés, hogy minden nap kidőljek tőle, most nem érdekel hogy lassabban fejlődők tőle, nem vagyok versenytestépítő és nem is szándékozok az lenni, gondolom Te sem...


Amit mondtam, tesztelni kell otthon, ha beválik, akkor este kikevered vízzel vagy tejjel, amelyikkel neked ízlik, be a hűtőbe és reggel kénytelen vagy eliszogatni. Viszont ha nem sikerül a reggeli éhgyomor és a reggeli félhalott állapot miatt meginni, teljesen megértem, én anno amikor sehova nem kellett mennem, akkor se bírtam reggel meginni, kellett pár óra, mire leöntsem azt a megterhelő cuccot. De mindenkinek máshogyan reagál a gyomra, úgy látszik hasonló típusúak vagyunk.


Ha ez nem jön be, akkor ki kell cserélni valami reggeli szilárd kajára, bár ez még neccesebb.


Ha bírod vízzel a tömegnövelőt, akkor akár el is viheted a turmixba a port, és amikor ott vagy és lenyugodsz, akkor szünetbe kikvered a mosdóba és megiszod mit tudom én pl. 11 óra körül addig meg eszel valami nem annyira megterhelő kaját.


Én anno nem bírtam turmixot inni délelőttönként suliba, egyrészt a stressz miatt, másrészt mert folyamatosan kapkodnom kellett több okból kifolyólag is, örültem ha volt időm egyáltalán enni valamit.

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki nem bírja az ne igya azt kész.
2010. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy megfekszi e a gyomrod és ha nem akkor ok ha igen akkor marad a s*arakodás.
2010. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, Bennek különösen kössz, ment a +
2010. szept. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!