Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még jó sportoló...

Lehetek még jó sportoló valamiban?

Figyelt kérdés
Általános iskolában jó focista voltam. Az iskolacsapattal jó eredményeket értem el. Ahogy középiskolába menntem abbahagytam. Sajnos a jobb vállam izületei ki vannak lazulva. Már voltam orvosnál, de azt mondta, hogy olyan állapotban nincs, hogy meg kéne műtteni. Most 18 éves vagyok, és majd egyetemre akarok menni. Kicsit félekt attól, hogy én leszek a lúzer aki béna sportoló, mert mondjuk kézilabdázni, kosarazni egyáltalán nem tudok a sérülés miatt, max ball kézzel.
2008. dec. 13. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a Testnevelési Egyetemre akarsz menni, az egyetem nem a sportolásról szól. A kutyát nem fogja érdekelni, hogy űzöl-e egyáltalán valami sportot. A legtöbb helyen egyáltalán nincsen kötelező testnevelés, vagy ha igen, akkor te választasz sportágat, legfeljebb nem mész labdajátékokra.
2008. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sakkoz szerintem az elégjü de ténleg!
2010. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a helyesírásban kéne elérned kiemelkedő eredményeket!


valamiban => valamiben

menntem => mentem

műtteni => műteni

félekt => félek

ball kézzel => bal kézzel


üdv: a magyartanárod

2011. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!