Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposógéppel fogyni? Van...

Taposógéppel fogyni? Van taposógéped?

Figyelt kérdés
Tudom, kalóriadeficit, nincs helyi zsírégetés stb. Ezeket most hagyjuk, mert nem erre irányul a kérdésem. De a kérdésem az, hogy kb napi 1 óra normális tempójú taposás mennyi kalóriát éget el?
2021. dec. 3. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Eleinte jó lesz a taposógép, de egy idő után megszokod a terhelést, és nem emeli a pulzusodat a zsírégető zónába. Kellene más, intenzívebb kardio mozgás is.

Ugyanakkor dolgozz a taposógépen is, mert nagyon jó popsid lesz tőle.

2021. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem volt taposógépem, igazából most kapok először. A testvérem azzal, hogy minden este taposott és odafigyelt az étkezésre 30 kg-tól szabadult meg. Szerencsére nekem nincs ekkora feleslegem. A használatával nem vagyok tisztában, de ha esetleg szakaszosan csinálnám, hogy jól intenzívebben, pihenésképp lassabban, akkor talán nem szokom meg annyira, nem? Van rajta egyébként gumiszalag a felső test erősítésére is.
2021. dec. 3. 10:28
 3/3 anonim válasza:
100%

Én most fogytam, sajnos 26 lett a BMI-m, illetve a testzsírszázalékom most is a 33%-ot súrolja sajnos, immár 21,5 BMI-vel és nagyon jó alakkal (nem akarok beképzeltnek tűnni).

Az a tapasztalatom, hogy 100%-ban a táplálkozáson múlik a fogyás illetve ezt látom másokon is vagy mondják mások is.

Első körben kevesebb szénhidrát.



Amúgy jó a stepper, de pár hónap után alig emeli a pulzust és alig érzed a hatását. Én már 50 perc stepperezés után is alig fáradok.

2021. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!