Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket érdekli a talajakrobatika de mégsem tesznek annyit érte hogy gyakorolják?

Figyelt kérdés

lehet hogy én vagyok vak, de ha látnak a tvben egy tornászt akkor ,mindenki csak úgy nézi hogy milyen szép dolgokat csinálnak


én füvön szoktam gyakorolni ,de ha komolyabb trükköt akarok tanulni akkor nyilván bemegyek egy tornaterembe


de nemértem hogy Free-run mindenkit nagyon érdekel de ,mégsem tesznek azért hogy úgy menjen mint a nagyoknak,miért?


2010. szept. 5. 18:44
 1/6 anonim válasza:

aztis :)

még jó hogy nem teszik

meg mi lenne itt 1 jó kis horror film után...

2010. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nem mindenki akarja elkezdeni, aminek persze több oka is lehet. az meg, hogy látsz a tv-ben valamit hogy milyen jó, attól még nem kell elkezdened :D
2010. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. nemértelek

2. téged sem

2010. szept. 5. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:

ugyanilyen dolog a kondizás csak az most jobban megy


de ott is azon vannak kiakadva hogy 2 hónap alatt nem lát fejlődést akkor mást kell csinálni .ááááá

2010. szept. 5. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
de téged mért érdekel hogy mások mit mért csinálnak? :D akit tényleg érdekel a parkour, az úgyis csinálja, akit meg nem az nem. sztem ennyi az egész.
2010. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazad van


csak az zavar hogy az emberek általába elfogadják azt ami van, ennyi az egész!

2010. szept. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!