Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egész nyáron sportoltam kábé, azt leszámítva, hogy minden nap csinálok 90 fekvőt. Most kimentünk a sportpályára, futottam két kört és teljesen kivoltam. Szúrt az oldalam, meg valahogy olyan, mintha a csontjaim "el lennének használódva", tehát fáj a derekam például meg ropog mindenem, igaz ez amúgyis így van. De létezik, hogy egy kis futást ennyire nem bírok? Máskor meg se kottyan egy cooper. Ez csak 800 méter volt!
2010. szept. 2. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 90 fekvővel ne akard a világot megváltani :D Mit sportoltál ezen kívül?
2010. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
senki sincs mindig formában ezt sajnos el kell fogadni.lehet stresszesebb voltál,de amugy az sem jó ha állandóan sportolsz,mert kimeríti a szervezetet,és pont az ellenkező hatást éred el.csak lightosan,és pihenj sokat,úgy nem fogsz legyengülni.
2010. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát a világot valóban nem fogom megváltani, de én úgy gondolom, hogy már van látható eredménye. Egyébként 3x csinálok 30-at. De van úgy, hogy többet csinálok. Egyébként tollaslabdázom (akinek a kerti sport jut róla eszébe, az keressen rá youtube-on arra, hogy "badminton" az a sport igazi oldala.)

2010. szept. 2. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik egy seggfcj! Jól mondja az első: 90 darab fekvőtámasz/nap szart sem ér. De ha csinálna 900-at, akkor sem érne semmit, ha futni nem bir.
2010. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na nézd már valaki nagyon pattog itt :D Én nem azt mondtam, hogy ha 4000-et megcsinálok annak van értelme. De én nem is csak fekvőzök b4szod. Egy nap 12km futok le, 20km biciklizek és 1,5 óra súlyzós edzésem van mindezeken felül amiből kb 2 perc csak a fekvő. Úgy látszik még vannak idióták a világon. Azért megnéznélek élőben, hogy pattognál kis csíra! Amúgy meg a katonait ne nézd mert a rendészetis ezerszer nehezebb. Amíg a katonaságnál 70db-ot kérnek két perc alatt a rendészetin 35-öt FÉL PERC alatt. És igen ott voltam és igen röhögve megcsináltam 48-at FÉL PERC alatt. Ez fél éve volt, ma több menne ugyan ennyi idő alatt. Szóval jó lenne ha nem pofáznál hanem kussolnál és néznél más fórumot, ha nem bírsz magaddal.
2010. szept. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!