Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen izmos alakot átlag...

Egy ilyen izmos alakot átlag életet elő nőként el lehet érni szakember segítségével? Ha igen, kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=tunZ0rbxvag


Jelenleg 24-25%-os testzsírral és 42% izommal rendelkezek a testösszetétel analízis szerint.


Mindig is sportoltam, azonban az eredménnyel nem voltam megelégedve, így most személyi edzőhöz járok, aki az étrend összeállításában is segít. Heti 4-5 edzést tudok beiktatni, ebben karidó és erősítés is van, emellett a viszonylag sokat sétálok és lift helyett a lépcsőt választom.


A kérdésem az, hogy a fenti feltételek mellett szerintetek összehozható-e egy hasonló test szakember segítségével és ha igen, mennyit kell várni az eredményre.


Nem szeretnék elérhetetlen álmokat kergetni, ezért is kérdezem.

Köszi a válaszokat :)


2021. okt. 10. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elérhető. Minden a diétán és a sporton fog múlni.

Az év minden napján tartható-e naturálban? Nem! És nem is kell!


Viszont ha személyi edzővel, azaz szakemberrel dolgozol, akkor ilyen kérdéseket miért nem neki teszel fel? Félsz, hogy átverne?

2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nem őt kérdeztem, mert kellemetlennek érzem, hogy esetleg olyat akarok, amire semmi esélyem.
2021. okt. 10. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ő feladata, hogy ezt közölje veled. Ne érezz semmilyen edzéssel és táplákozással kapcsolatos kérdésfeltevést kellemetlennek az edződ felé, különben semmi értelme az együttműködésnek. Ha tudnád, hogy én a saját edzőmnek hány kellemetlen kérdést tettem fel az évek alatt, akkor infarktust kapnál. Ez ilyen. Ő azért van, azárt fizetsz neki, hogy a legnagyobb baromságokban is útba igazítson.
2021. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az alak egyáltalán nem nagy szám, simán el fogod tudni érni, ha teszel érte.
2021. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, számodra is elérhető alkat.
2021. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!