Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen a...

Lányok! Szerintetek milyen a magyar srácok fizikális állapota?

Figyelt kérdés
Jól állunk vajon a többi nemzethez képest vagy többünknek kellene sportolni pl.: súlyzózni.. Mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszönöm. F/21
2010. aug. 30. 11:55
 1/8 Mr. Idegen válasza:
26%
4-es vagyok fizikából
2010. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

15-25 éves kor között még egész soványak, némelyik még izmos is.

Utána (főleg tartós kapcsolatban élőkre igaz) rohamosan elkezdenek hízni és kopaaszodni.

35 éves kor felett hirtelen 10 évvel idősebbnek látszanak és 20 kg-mal is kövérebbek a kelleténél.

Megjelenik a sörhas, ilyenkor mackósnak kezdik el az alakjukat hívni, elég vicces.

Minden férfinek 25 felett kevesebbet kellene ennie és min. futni vagy úszni járni.

2010. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
így van utolsó!! na megyek is eszek valamit :D:D:D:D
2010. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

TE tudod, de arra is gondolhatnál, hogy a férfiak eleve rövidebb életűek, nem ártana egészségesen élni.

Viszont a nők csak némán tűrik az elhízott hájpacnikat, mert nincs jobb.


Amúgy az egész magyar társadalom kezd elhízottá válni.

Régen még kirándulni is jártak kb. 20 évvel ezelőtt, most mindenki az akciós tortákat dobálja befelé a tévé előtt ülve hétvégéken.

2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nem eszek semmit ami cukros, stb... Semmit ami hizlal. Rendszeresen sportolok még is kövér vagyok...
2010. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy kövér még mert pocsék az étrended. Lehet nem eszel cukros cuccokat de attól még mással bezabálhatsz.
2010. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

17f vagyok


szerintem nincs semmi baj vele


egyedül az a zavaró hogy minden vékonyabb srácot megszólnak nem értem miért. ilyen korban az a normális és egészséges ha valaki egészségesen vékony! De most bejött a divatba a kondi aztán mindenkinek gyúrni kell mint a b@rom aki nem teszi az hülye gebe f@sznak van nyilvánítva.... Ilyenkor még nyúlik a gyerek, de a sok idióta ezt nem bírja megemészteni hogy nem mindenkinek izomagynak kell lenni és nincs tisztába az élet folyamatával.


Megmondom én is nagyon vékony vagyok de én azért növesztek izmokat hogy a modell szakmában tevékenykedhessek, egyébként leélném az egész életemet vékonyan mert én így nagyon jól érzem magam, ha kövér lennék akkor persze mozognék valami egészségeset, de semmi koplalás vagy egyéb mert mint mondtam gyerekeknek/tinédzsereknek nem kell még semmilyen izmosnak vagy egyébnek lenni elég azt 20 felett elkezdeni.


Szerintem nagyon súlyosan el kellene kezdeni egy kampányt, hogy nehogymár a 13 éves gyerek tönkretegye a szervezetét azzal hogy mindenáron hízni akar ezért felzabál mindent ami természetesen a szervezetére megy és szép lassan leamortizálódik! Kell a sport, sőt mehet a kondi is egészségeses kajálással együtt épp keretek között, de ne legyen muszáj mindenkinek bármilyen izmosnak lenni! Valaki úgy szeret lenni hogy vékonyabb férfi létére is, és nagyon helyeslem hogy a mostani modell férfiak nem kigyúrt állatok hanem vékony kicsit szálkás fazonok és remélem ez marad is így sokáig jó ha ezt látják a tinédzser fiúk és nem szénné gyúrt állatokat


Nekem egyik modellügynökségnél azt mondták, hogy egyes helyeken asszem olaszoknál ott a csont és bordák is kilátszódnak a férfi modelleknél, ezt sem helyeslem felnőtt férfiaknál, de ha valakit már így áldott meg a sors akkor használja ki. Igaz ide én már lehet hogy izmosabb lennék a kelleténél.


A mondandóm csak annyi, hogy egy felnőtt férfi tehet azért hogy ne legyen vékony vagy kövér, de az is lehet hogy ő úgy szereti élni az életét. De egy db kamasz gyereket sem szabadna megszólni azért mert sovány mivel ezaz élet rendje, 40 évesen majd küszködhet úgyis a sörhassal.

2010. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja amúgy valamit kihagytam a másik az hogy mindenhol azt szajkózzák hogy kell a sport, de a kondiba tömegnöveléskor meg épp hogy az egészséges futást vagy biciklizést kell kiiktatni akár a 16 éves gyereknek is és csak a súlyokat emelni és zabálni... sokkal jobban helyeslem inkább ha valaki ebben a korban valami aktívabb sportot űz (pl foci) és nem mindenáron azzal küzd hogy valahogy testesebb legyen. Sokkal fontosabb az egészség mint a kinézet...
2010. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!