Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportoló nőknek lóg a mellük?

A sportoló nőknek lóg a mellük?

Figyelt kérdés
Vettem már sportmelltartót, de az sem valami jó. 5 év futás/aerobic után megereszkedett a mellem és nagyon zavar. Műtétet nem szeretnék. Mit tanácsoltok?
2010. aug. 29. 18:15
 1/4 anonim válasza:

Hivatásos sportoló volt az egyik rokonom, neki pont nem nőtt meg a melle, iszonyú izmos volt.

Inkább genetikai oka lehet nálad, csak a műtét marad, ha lóg és még nem is szültél.

2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akkor ez genetika, vagy nem elég erős a sportmelltartód. Ajánlom, hogy vegyél alá egy normál (nem szivacsos!) melltartót és úgy használd. Én egész életemben sportoltam, aránylag nagy melleim is vannak (C) tehát még húzóerő is van, mégse lógnak. De engem zavarna is ha "lebegnének" sport közben. :P Ezért mindig fixálom, ahogy lehet. Ajánlom a széles fekvőtámaszt, vagy valami mell-izom fejlesztő gyakorlatot, az segít a lógó melleken! Hideg vizes zuhany minden este is segít azt hiszem, meg még a neten tuti találsz ötleteket arra, hogy őrizd meg a szépségüket. Mekkora a melled amúgy? Nem lehet hogy csak csak és azért esetleg nem áll olyan hegyesen?
2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meg fogom próbálni a mellizom erősítő tornát is, amúgy 89 cm a mellbőségem
2010. aug. 29. 19:30
 4/4 anonim válasza:
Járj le az edzőterembe! Vannak különféle gépek melyek feszesebbé teszik a mellben lévő izmokat ezáltal feszes melleid lesznek.
2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!