Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van futáshoz útvonal-ötleted...

Van futáshoz útvonal-ötleted a nyolcadik kerület környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy szeretnék esténként eljárni futni a környéken (8ker környékén lakom).

Remélem valaki tud segíteni, hogy találjak egy normális útvonalat. :)

Köszi :D


2010. aug. 26. 22:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha este akarsz kimenni a nyóckerbe az pont jó. Majd a cigók adnak útvonalat, amikor menekülsz előlük.
2010. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem van egy tuti futós köröm:


Mátyás tér -> Szerdahelyi u. -> Karácsony Sándor u. -> Kálvária tér -> Diószeghi Sámuel u. -> Korányi Sándor u. -> Illés u. -> Kálvária tér -> Dankó u. -> Mátyás tér

2010. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A másodiknak nagyon köszönöm, majd megnézem, nekem jó-e.

Az elsőnek pedig csak annyit tudok mondani, hogy egyrészt nem olyan vészes, másrészt pedig azért ne fussak, mert félek a cigóktól? Ahogy te fogalmaztál :) Egyébként azért is kértem útvonalat, h ne a sötétebb utcákon kelljen futnom:)

2010. aug. 27. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit ott, ahol laksz. Én kisétálok a Hős utcáról a Hungáriára, elfutok a Népligetig, vagy a hídig, majd vissza.
2015. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!