Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet bármi féle változás 3-4...

Lehet bármi féle változás 3-4 héten belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Az alapadatokkal kezdeném; 182 cm 67 kg vagyok, tehát inkább vékony/sportos testalakúnak mondanám magam, viszont semmi esetre se mondanám, hogy izmos, és nem is az lenne a cél, de ezt majd később kifejtem... viszont a derekamon feljött egy kis úszógumi, igazából nem vészes egyáltalán, de engem azért zavar. Tehát ettől szeretnék mielőbb megválni, én arra gondoltam hogy 150 db felülés 25 perc futás, és 1,5-2 óra azokkal a játszótéri sporteszközökkel ( Tudjátok, ami már egyre több helyen van, az a combból testsúly kinyomós, az a láblengedezős helyes testtartással, meg a két karra menő, az egyik amikor az eszköz karjait le kell húzni,és a bicepszre megy..gondolom, a másik amit meg ki kell nyomni és tricepszre megy ) Na tehát ennyi testmozgás által lehet eredmény? Mégegyszer, a redn kedvéért kiemelem, hogy sixpack-et, meg több kg izmot akarok felszedni, mert tudom hogy ezek nem reálisak. Persze ennek ellenére is mondhatjátok, hogy így se fog semmit se érni, csak a félreértések elkerülése érdekében letisztáztam, hogy nekem se olyan hatalmas elvárásaim vannak.

Ez nem tudom mennyire hasznos plusz infó, de azért leírom; amikor még pingpongoztam, és gimis tesi órákon megcsináltam az erősítést ( 30 felülés, 30 fekvőtámasz) akkor elég jó erőben voltam, volt hasizom :D

Ja meg azt elfelejtettem írni hogy a mostani "edzéstervet" amit összedobtam azt heti 14-16-17 órában teljesíteném, a napi 2-2,5 órával

Segítségeteket előre is köszönöm !



2021. jún. 28. 15:01
 1/2 A kérdező kommentje:

19/f

Ezt elfelejtettem

2021. jún. 28. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Ha a súlyt akarod leadni akkor egyél kevesebbet.

Nem kell 2-2,5 óra edzés mert felesleges.

Ha kitartóan kevesebbet eszel és mozogsz akkor lesz eredménye.

felejtesd el a 150db felülést ha szereted a gerincedet.

2021. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!