Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pfizer után hány nappal lehet...

Pfizer után hány nappal lehet újra edzeni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kaptam meg az első pfizeremet, és az lenne a kérdésem hogy mikor szabad majd újra edzenem

2021. jún. 17. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy érzed akkor bármikor.Neked kell érezni hogy tudsz e eddzeni
2021. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
De amúgy most hogy érzed magad tőle?
2021. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerencsére én az oltást meg sem éreztem, ugyanúgy élek, mint eddíg. Ez kéne vonatkoznia a többiekre is, akik jól vannak.

Természetesen mindenkinek a saját belátása szerint kéne cselekednie és nem holmi szabályokat, utasításokat keresnie. Ha úgy érzed, hogy jól vagy, akkor menj edzeni és kész.

2021. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt te erzed. En mar masnap edzettem.
2021. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit a karom fáj, ahol beoltották, de amúgy semmi extra, nem vészes.
2021. jún. 17. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nekemis fajt kicsit de nem erdekelt. Ha csak beled szurnak egy tut de nem tolnak be semmit akk is fajna kicsit. Edzes utan meg enyhult is a fajdalom.
2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat,
2021. jún. 17. 14:06
 8/9 anonim válasza:
63%
Várj 1-2 napot aztán mehet
2021. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első után én este elmentem egyet biciklizni. Másnap már rendesen futottam, tornásztam. Általános fáradtságon kívül nem volt bajom.

Ám, második után csak másnap tornásztam, és durván bedurrantak hónalji nyirokcsomóim, és egész mellkasom. Erősen fájt.

A doki azt mondta, hogy várhattam volna vagy 3napot, de igazából nem adott határozott választ oltás előtt egyik orvos sem, hogy miért ne sportoljak.

Szetintem óvatosan mozogj.

2021. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!