Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box vs Kick box?

Thai box vs Kick box?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb? 17 éves vagyok és elakarok járni valamelyikre de nem tudok dönteni.
2010. aug. 25. 17:57
 1/4 anonim válasza:
Hanyagold a bunyót, menjél inkább ólazni, a disznókkal harcolj, én is ezt teszem ;)
2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Thaibox . Én kickboxoltam de átmentem thaiboxra , és ro.hadt jól tettem ;)
2010. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem.A kick-boxolóknak jobb a kéz,lábmunkájuk-alapállás-,nagy hangsúly van az elmozgásokon is,jobban ütnek.

A thai boxoló sokkal brutálabbul rúg-sípcsontal-és a teste jobban fel van edzve a fájdalomra.

2010. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a Kick-boxban számos versenyzési forma van, semi-kontakt, full-kontakt egyaránt, ezenkívül van low kick kategória. Ha versenyezni akarsz, akkor szerintem a KB jobb választás, több versny van, támogatott(abb) sport, és nem fognak kapásból leamortizálni egy versenyen.


A thaibox lényegében egy full kontakt kickbox rendszer, csak itt engedélyezett a könyök és a térd használata is általában (KB lowkickben nincs térd és könyök sem) szal szerintem halaknak nem ezzel érdemes kezdeni.


Az hogy a TB brutális, meg hog a test felkeményítéséről szólna... Baromság. Minden Full kontakt küzdőstílus brutális, és felkeményíti a testet. A TB technikailag nagyon kifinomult, csak sajnos magyarországon nemsokan értenek hozzá igazán, és az terjedt el, hogy idióta módjára szétrúgják egymást. Ezért vagyunk a béka segge alatt nemzetközi viszonylatban, ellenben mondjuk a hollandokkal.

2010. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!