Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Linkelnétek nekem versenyzői...

Linkelnétek nekem versenyzői sportorvosi igazolást, amit le tudok tölteni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg vizisport vagy extrém sport legyen, de igazából nincs nagy jelentősége a sportágnak, a lényeg, hogy versenyzői sportorvosi legyen.


köszi


2010. aug. 25. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod , hogy az okirat hamisítás lenne ?! Amúgy meg tuti h nem fogsz ilyen linket kapni
2010. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajjjjjjjj


ne viccelj már, én ÜRES igazolást akarnék, amivel megyek a sportorvoshoz, de extrém sportot csinálunk páran, és bekattanunk, hogy nincs egy erre rendszeresített formanyomtatvány, ennyi a bajunk, így a sportorvos meg nem tudja, mégis mire igazolja az alkalmasságot ...


tehát szó nincs semmilyen okirathamisításról, sőt, a sportorvos is vár már .... :)


kicsit élénk a fantáziád, hallod-e


valaki más ??

2010. aug. 25. 12:40
 3/11 A kérdező kommentje:
mellesleg én magam tudok ilyen linket azonnal, na csak az konkrét sportághoz van kötve, nekünk meg az nyilván nem jó, hát az egyesületek honlapján általában fent van ez, amit minden versenyző letölt és azzal megy a sportorvoshoz, na csak annyi a bajunk, hogy ehhez nincs sportszövetség, azaz valami általános jellegű, konkrét sportághoz nem, kötött papír kellene
2010. aug. 25. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egyet? Letöltesz egy ilyen nyomtatványt megnézed mik szerepelnek a lapon:

pl.: Név:..............

Életkor:..............

vélemény:.............

blablabla

na most egy ilyet összedobni nudli. Még raksz rá olyat is hogy P.H. és full hivatalos lesz.

2010. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor én kérek bocsánatot , azt hitte h kitöltött , aláírt igazolást akarsz :D
2010. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen, második, ezt már megcsináltam, de nem fogadja el :(

azt mondja neki valami extra hivatalos, fejléces meg címeres meg tudom is mi kell, mert ilyen sima A/4-es papírt nem ír alá, állítólag meg vannak ennek a formai követelményei


az a gond h nem sima sportorvosi, hanem versenyzői sportorvosi kell, és ezt meg komolyaban veszik kicsit, nem is írhatja alá akármelyik sportorvos, hanem csak az OSEI illetékes sportorvosa, ezért ez a nagy variálás, csak hát tiszta vicc

2010. aug. 25. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Rögtön második linken van egy példa. Legközelebb használd azt a ro**dt guglit kreatív ember módjára.

2010. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi, hát ne tudd meg mennyit gugliztam ....


ez jó lenne, köszi, csak hát az extrém sport meg a turisztika .... az a baj h tuti nem fogadják el ezt nekem (főleg külföldön allergiásak erre nagyon)

de azért köszi, majd próbálkozok még

2010. aug. 25. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:

istenem...túlbonyolítod.

akkor itt van ez:


[link]


szerintem "szimpla" sportorvosi:P

2010. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi, de nem olyan egyszerű ez srácok .....


erre külön kormányrendelet van, és még spőortszakorvos se adhat csak úgy ilyen igazolást, hanem csakis az OSEI területileg iletékes sportszakorvosa, úgyhogy kicsit bonyolultabb ám ez, nem véletlen olyan komplikált a dokumentáció sem.

hát átmenetileg sikerült megoldani, de hogy is mondjam, nem az igazi


elhiheted, én lennék a legboldogabb, ha olyan egyszerű lenne, hogy elmegyek a háziorvoshoz, és kapok egy "sportolhat" igazolást ... ááá, nem úgy van az :D

ennek jogszabályilag meghatározott módon pl sorszámozott, sportszövetség által lepecsételt, fényképes igazolványnak kell lennie, csak ilyenbe adhat igazolást a sportorvos, na lényeg, hogy nem én bonyolítom

2010. aug. 25. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!