Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izzasztó mellény segít elégetn...

Izzasztó mellény segít elégetni az alhasi zsírt?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a szobában ülve várok el zsírégetést.Testépítéssel foglalkozom hobbi szinten és tudom hogy keményen kell edzeni.Igazából sportos alkat vagyok de azt vettem észre hogy lassan 32 évesen egyre jobban be akar zsírosodni a hasam.Kezdenek végképp eltűnni a kockáim,pedig én mindig nagyon kockás voltam.Ha úgy edzek egy jót,miközben beleizzadok egy megrendelt izzasztó mellénybe,az elősegíti-e az zsírégetést?Vagycsak felesleges pénzkidobás lenne?Röviden és tömören:Hatásos?Megéri beruházni rá?
2021. máj. 22. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Főkérdésre válaszolva:

Nincs helyi zsírégetés.


A többire válaszolva:

Felesleges pénzkidobás, diétán múlik minden. Ha az rendben van mindig kockás leszel.

2021. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi testépítő vagy, 32 éves, és felmerül ez a kérdés? Akkor valamit nagyon nem csináltál jól eddig, haver! Nem merültél el semennyire a testépítés mögötti matekban és biológiában, az látszik.

Azért kezd el zsírosodni a hasad, mert az edzés nem minden. Kondizhatsz te heti hét napot, ha a kajád miatt kalóriatöbbletben vagy, akkor hízni fogsz, zsírosodni fogsz. Ha zavar a rajtad lévő zsírréteg, akkor pucold le egy szálkásító diétával. A lényeg, hogy az edzés mellett kalóriadeficiten alapuló táplálkozást folytass. Ha ez megvan, akkor fogyni fogsz, el fog tűnni a rajtad lévő zsírréteg.

Viszont a tételmondat tényleg a következő: NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS! Nincs olyan, hogy én csak a hasikámról szeretnék zsírt leadni, de a combocskámról és a seggecskémről nem. Ilyen nem létezik.

2021. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed ,hogy így majd megúszod a szenvedést és kockás lesz a hasad akkor tévedsz. Ezek a cuccok nagy baromságok,azért vannak ilyenek,hogy a hülyéknek eladják.Ne legyél hülye. Tudhatnád,hogy a testépítésben nem hiába van a mondás: No Pain No Gain.
2021. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:D


nem ér xart sem.

2021. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Szerinted az izzadáson múlik a zsírégetés? Ezt hol olvastad, ki mondta neked? Ha ezen múlna, akkor a nyári hónapok alatt miért nem fogy mindenki 30 kilót? Ha ezen múlna, akkor hogy lehetnek kövér görögök vagy dagadt egyiptomiak? Pedig ott rohadt sokat izzadnak az emberek.

Ne nevezd magad hobbi testépítőnek csak azért, mert szoktál súlyzózni. Nézz utána a dolgoknak, olvass szakirodalmat. Szembesülj vele, hogy mit is jelent a "kockahas" fogalma, mitől alakul ki, mi kell hozzá. Olvasgass utána, hogy mi a zsírégetés alapja, mennyi minden múlik az anyagcserén, miért fontos a kalóriaszámlálás, mik a makrotápanyagok.

Kíváncsi lennék az étrendedre!

2021. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiket láttál, az csak víz volt. Az semmi köze a zsiregeteshez :)
2021. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!