Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Oltás után hány nappal lehet...

Oltás után hány nappal lehet nyugodtan sportolni?

Figyelt kérdés
Pfizerrel oltanak holnap, hány napot kell mindenképpen pihennem oltás után? 1 órás hiit edzést terveztem szombatra, de az oltás miatt nem hiszem, hogy jó lenne. Vasárnap már megcsinálhatom, ha nincs semmilyen mellékhatás?
2021. máj. 13. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp reagál ezekre a vackokra, valaki napokig lázas, nekem kutya bajom nem volt tőle.

Reggel 9-kor beoltottak, delután 4-kor edzettem és még mindig élek.

2021. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem kell várnod, ha tudsz menni.
2021. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én délben kaptam a Pfizert, és délután 3-kor már simán letekertem 50 km-t bicajjal....
2021. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Én bicajjal akartam menni az oltásra, 10 km. Aztán egész nap zuhogott...de a következőre azzal megyek,ha minden oké időjárásilag.
2021. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar utana is mehetsz, ha jol vagy. En amugy aznap keso delutanra terveztem elmenni egy haverommal edzeni, aztan oltas utan 2-3 oraval irtam neki, hogy nemsokara jonni fog hozzam egy pap feladni az utolso kenetet (nem haltam meg, csak nagyon szarul voltam). Masnap meg mar mentem labazni.
2021. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem oltás után nem volt gondom (15 óra körül kaptam)...jó egy kis mellkasi fájdalmat éreztem a kocsiba. Másnap szarul voltam. Le kellett mennem a 4.-ről, azzal nem volt gond, jól esett kicsit sétálni, gondoltam majd délután is lejövök sétálni, ha ez jól esik. Na de utána vissza kellett mennem...azt hittem meghalok mire felmásztam a 4.-re. Lépcsőfordulónként megálltam, hogy ne ugorjon ki a szívem vagy robbanjon fel a fejem. Másnap már simán ment a lépcsőzés, de egy ideig még éreztem, hogy dolgozik a szervezetem. 1-2 hétig én csak lazább dolgokat mertem bevállalni, míg nem éreztem 100%-ig biztosnak magam.
2021. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rákérdeztem, mikor kaptam. Kicsit meglepődtek, a sok nyugger nem szokott ilyenekkel jönni (én meg vagy 30 évvel fiatalabb voltam a várakozók átlagánál)...


Annyit mondtak, hogy a mellékhatások (duzzanat, fájdalom, esetleg láz, fáradtságérzés) az első 24 órára jellemzőek, azt hagyjam ki, utána mehet bármi.

2021. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!