Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkások! Mennyit kellett...

Gördeszkások! Mennyit kellett gyakorolnotok hogy menyjen az ollie? És hogyan könnyebb? Ha áll vagy gurul a deszka?

Figyelt kérdés
Én is próbálgatom de egyszerűen nem megy, a deszka hátulja fel de emelkedik és előre a lábam alig akar elérni pedig 175 centi vok. :(
2010. aug. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hét. Minden másnap.
2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először gyakorold helybe, aztán már ha jól megy akkor menet közbe. Az meg hogy mennyi gyakorlást igényel, csak is saját magadon múlik.
2010. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azért nem emelkedik fel a deszka hátulja mert a másik lábaddal nem lököd meg a deszkát és ezáltal nem lesz párhuzamos a talajjal. én legalábbis amikor toltam úgy csináltam.
2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a nehézség az attól függ nekem pl helyben jó de havernak gurulás közben. amm youtubon van egy jó videó.: http://www.youtube.com/watch?v=freqHXS4xa0
2013. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!