Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike airben lehet futni?

Nike airben lehet futni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem olyan 5-10 km. Nem töri fel a lábamat? mert nem nagyon van most masik sportcipom, de ezt is csak utcainak hasznalom, csak nem nagyon szoktam latni embereket nike airben futni.

2021. ápr. 16. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nike air? Az meg milyen? :D nem inkább air force? Bár gondolom nem az mert az rohadtul nem futócipő. Futásra vegyél futócipőt ne sneakerst
2021. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem futócipő. A sima sétálástól szétmennek egy év alatt annyira szarok. A futás kinyírja rövid úton.Ha nem félted akkor persze futhatsz benne egyszer-kétszer, a lábad nem fog tönkremenni ennyitől, a cipővel ellentétben.
2021. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1es nike air max:)
2021. ápr. 16. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb. Nem arra valo a legtalpas.
2021. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért nemigen látsz embert ilyenben futni, mert nem arra való.

Ha csak kis távokat akarsz futni, vegyél egy ilyet:

[link]

Én évek óta ilyenben futok, heti 3x5-7 kilométert, és teljesen jó. Nem egy nagy befektetés, és jobban meg is éri, mert az utcai Nike-t sem teszed tönkre.

2021. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindenkit felpontoztam:) amugy igen, a decathlonbol szeretnék majd venni, csak ki tudja mikor jutok el oda.
2021. ápr. 17. 20:56
 7/11 anonim válasza:
ne kemény talpú cipőben fuss mint a nike air force, én a puhatalpú cipőket ajánlom,aminek oyan a talpa mint a hungarocel.
2021. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nike air max nem egyenlo a nike air forceal... am ha nike akk ink pegasus vagy free.
2021. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne ilyen szarokban fuss. Én is próbáltam egy csomó sportcipőt, mindegyikben úgy fájt futás után a térdem és a derekam, mint a rosseb :D

Normális futócipőben fuss, vagy legalább normális sportcipőben, ne ilyen híres nevezetes fos márkában.

Csak gondolj bele. Az én Nike cipőim maximum másfél évet bírnak ki, úgy, hogy nem futkározok sehova. Ha rendszeresen futnék benne, kb egy hónap alatt tönkremenne.

2021. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Vettem egy rendes futócipőt, koszi a valaszokat. Két valami van amit nem ertek:

1: mégis ki mondta, hogy forceom van?

2. Hogy lehet hogy az én nike cipőim (van pár és legtobb tobb mint 2 éves) nem mennek tonkre, sot semmi bajuk, pedig rendszeresen használom őket (egyiket lovardába is, ahol aztan tenyleg bírniuk kell a strapát)

2021. ápr. 24. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!