Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a magyar focival?...

Mi van ezzel a magyar focival? Ohmygod

Figyelt kérdés
Tegnap a lokimeccsen voltunk, szeretem a lokit de ez a játék amit ők csinálnak meg a többi magyar csapat kicsit gázos, rugdossák felfele a labdát miközben mellettük van 3méterre jó pozícióban egy másik, valamelyikük futni se bír a labdáért (kulibali), a védekezés is elég gázos mert hagyták elfutni mellettük a védőt többször is és ebből majdnem kaptak gólt, nem igaz h nem tudnak rövid passzos játékot , ja meg az az első szöglet gól is wáááhh, valahogy összeszerencsétlenkedték
2010. aug. 20. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah meg az is hogy nem mernek cselezni? what the f., kulibali mikor labdát kapott azonnal el is adta vagy elpasszolta vagy elkúrta, persze a bolgároknál azért volt 1-2 ember aki néhányszor cselezett egész jól
2010. aug. 20. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés benne a pénz, nem tudnak olyan játékosokat venni akik emelnének a színvonalon. Kevés a jó ifibázissal rendelkező klubb (Konkrétan az Újpest meg az MTK), úgyhogy arra se lehet építeni. A cseleket meg azért nem merik megcsinálni mert... hát gondoltam ide írok valami okosat de rohadtul semmi ötletem nincs, hogy mért ilyenek...
2010. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de a játék mért ilyen ívelgetős bénaság ? rövidpassz+indítás szebb is és eredményesebb is tud lenni simán
2010. aug. 20. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

az okos magyar edzők nem ismerik be, hogy mennyire nem értenek ahhoz amit csinálnak és inkább azokat hibáztatják akiket meg kellett volna tanítaniuk focizni...

Nem mindenki születik Puskásnak, máshol se...tanítani kellene a focit igazi szakemberekkel a többieket elzavarni akár ifi, akár felnött csapat edzője...


de mit is beszélek hisz ők profik...

Várhidi aki mesterfokon űzi a gombfoci figurák tologatását

Mészöly aki tudja, hogy mire gondol Ferguson

Nyilasi, akitől lenne mit tanulnia Mourinhonak...

2010. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a magyar focival van gond, bar teny hogy az tenyleg szarul all(de ha jol lattam tegnap nyert a Loki az Europa league selejtezoben es jo esellyel tovabb is juthatnak). En erdelyi vagyok es a roman bajnoksagot szoktam nyomon kovetni( Kolozsvar a kedvenc csapatom, iden BL csoportban indulnak) es multkor neztem egy meccset, Kolozsvar jatszott valami gyenge csapattal, roman "elso"osztaly, azutan pont kovetkezett egy Barcelona - Deportivo La Coruna meccs, spanyol elsoosztaly, hat nem tudom, de semmilyen formaban nem lehetett osszehasonlitani a ket meccset, a spanyolhoz kepest a roman olyan volt, mint mikor mi a haverokkal elmegyunk focizni(s mi aztan tenyleg benak vagyunk:).
2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!