Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok, infók a Body...

Tapasztalatok, infók a Body Performance cégről?!

Figyelt kérdés
A minap vettem egy shakert a Hervisben és egy Body Performance nevű volt, ahogy láttam volt ott ettől a cégtől tömegnövelő is, viszont sajnos nem volt időm megnézni. Személy szerint még nem hallottam erről a táplálékkiegészítő cégről és sajnos az interneten sem találtam semmit róla, viszont azért mégiscsak ott van a Hervisben. Ismeri esetleg valaki vagy tudná linkelni a weboldalukat (ha van olyan)?
2010. aug. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Zöld kupakos shaker? :D Én is vettem belőle. A tömegnövelőt meg nem venném meg, inkább egyél fehérjét szőlőcukorral, az olcsó tömegnövelőtől jobb, mert jó esetben ugyanaz van benne, rosszabb esetben valami gagyi fehérjét tesznek bele. Power trackos protein olcsó, közben meg egész jó is.
2010. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja, a zöld kupakos:P Egyébként csak kíváncsiságból írtam, a tömegnövelőjük olyan hypermass-os árban volt, viszont nem tudtam összetételt nézni. Valószínűleg szeptembertől a Powertrack-es Power Masst fogom venni. Vélemények?
2010. aug. 19. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!