Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kilépek a sportklubból,...

Ha kilépek a sportklubból, akkor ki fogják nekem adni a kék kiskönyvemet?

Figyelt kérdés

Arról a kiskönyvről van szó, amely a versenyzőknek kell, és abba megy a sportorvosi alkalmassági is, kép is van benne.

Másik kérdésem: Ha átmegyek egy másik sportklubhoz, akkor ott adnak új kiskönyvet, vagy a régit kell vinni, és újra kell csináltatni a sportorvosit is?

Ezen kívül, ha valahol a versenyzői múltam igazolásàt kérik, akkor ahhoz a kiskönyv kell?


2021. márc. 24. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb helyen már néhány éve nincsen kiskönyv, hanem elektronikusan csinálják (kártyarendszer van).

Ha tényleg mégis kiskönyvet használtok, akkor azt a régi klubod kilépéskor odaadja, és viszed a másik klubba. A sportorvosit évente kell frissíteni, hogy versenyezhess, de ezt az engedélyt lényegében klubtól függetlenül kapod (egy évre). Azt az új klubban beszéld meg, hogy hogyan adminisztrálják az átigazolást.

2021. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van kiskönyvünk. Köszönöm a választ!
2021. márc. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!