Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire kell tartania a...

Mennyire kell tartania a sportmelltartónak futás közben?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam kicsit, nemrég vettem egy kimondottan futásra fejlesztett sportmelltartót viszont futás közben így is mozog a mellem. Nem azt modnom, hogy lobog, de azért mozog. Azt hittem betonbiztosan fogja tartani.

Ez normális, hogy kicsit mozog a mell benne, vagy szinte teljesen mozdulatlannak kéne lennie? A méret szerintem jó, az egygel kisebbet nem tudtam felhúzni, az eggyel nagyobb pedig érezhetően nagy volt.


2021. febr. 26. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a melled méretétől is függ. Egy D-s mell mozogni fog,bármilyne melltartót veszel,de a jó melltartóban nem fáj,nem kellemetlen futás közben .

Az enyémet teljesen a mellkasomhoz szorítja,így nem lobog,de az enyém csak B-s.

2021. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiben nem mozog egyáltalán az olyan szoros, hogy levegőt is nehéz venni benne. Nekem van pár high support melltartóm, azokban is mozog, de nem zavaróan. Nekem mondjuk nagy melleim vannak, szóval ha nem jó a melltartó, akkor szinte mozogni sem tudok, mert saját életre kelnek.. 😂
2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ds mellem van, ketto sportmelltartot kell felvegyek ha sportolok, akkor “betonbiztosak” 😂
2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem B-s. Hát akkor lehet mégsem a megfelelő méretet válaszottam, vagy más fazon kell.
2021. febr. 26. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen marka, de pl egy h&m-es sosem lesz ilyan jo mint egy dechatlonos vagy nike, meg akkor sem ha kicsi a melled. ebbol szerintem erdemes a markasabbat venni, mert a par ezer forintosok nem tartanak semmit
2021. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Decathlonos van, kalenji melltartó futáshoz.
2021. febr. 26. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is B-s mellem van, 85B. A dekás futós melltartókból az olcsóbb kategóriák nem jöttek be nekem. Azt csak túrázásra tudom használni, esetleg kerékpározáshoz, de ezek nem olyan intenzív mozgások, mint a futás.

Futáshoz nekem az jött be a Decathlonból, ami elől cipzáros. Ez drágább, de sokkal kényelmesebb, megérte a plusz pénzt.

2021. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!