Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a 20-60 ezer...

Milyenek ezek a 20-60 ezer forintos otthoni futópadok?

Figyelt kérdés
Eredményesen lehet őket használni? Érdemes venni?
2010. aug. 17. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60 ezerből fél évig lejársz egy normális kondiba, és ott ellipszis trénert, bicót, lépcsőzőgépet... sőt erősítő gépeket is használhatsz.
2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nincs időm kondiba járni, illetve utálom hogy körülöttem más is van.
2010. aug. 17. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, akartam venni, de több oldalon olvastam, hogy ezek tönkre vágják a térdet, mert nem megfelel bennük a tompítás. Amiben pedig megfelelő, az 200-nál kezdődik. azóta sincs itthon... Nem értek hozz, csak elkezdtem bújni a fórumokat, szakmai oldalakat.
2010. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha otthon futni van időd, akkor a kondira is van, mert kb 10 perccel több.


És az, hogy kövér vagy, és félsz, hogy kinéznek, az tök normális, 2-3 alkalommal lemész, és meglátod, hogy senki nem néz rád furcsán, sőt, segítőkészek az emberek.


És, a hatás is lényegesen jobb.

2010. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kövér vagyok, csak idegesítenek az idegenek. Azért nincs időm, mert itthon 3 perc alatt átöltözöm és kész, de ha terembe megyek, azt is számolnom kell amíg odaérek!! és az nem 10 perc. Plusz van egy kisgyerekem akit nem mindig tudok itthon hagyni..
2010. aug. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!