Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hiszi a sok gyökér, h a...

Miért hiszi a sok gyökér, h a protein az drog vagy dopping?

Figyelt kérdés

Tegnap pl hívtam 2 haveromat kondizni, mondtam, h mennyibe kerül a protein, az 1ik nem tudta, mi az, a másik váltan állította, h hülye vagyok, mert 30 éves koromra nem fog állni a farkam, ha szedem...én tudom, h ez szarság...mondom, h az csak fehérje...de nem és nem és nem...

Miért nem lehet az ilyen segggfejekkel megértetni ezt?!Úgy dühít, mikor nem tudják, de szent meggyőződésük szerint állítják a hülyeséget.


2010. aug. 17. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre:


A gyökerek definíciója pont ez, hogy azt hiszik hogy a protein doppingszer.


"A kérdező kommentje:

dehogy szedek mást...ebből is csak keveset...nincs az a pénz, h én valami hülye bogyókat szedjek.Proteint is csak addig fogok, ameddig nem lesz normális a felső testem...aztán már anélkül fogok edzeni."


1. aki konyít min. szinten a doppinghoz tudja, h bogyós dolgokat kerülni kell, csak ampullás jöhet szóba, csak a tisztánlátás végett.

2. kétlem hogy utána nem fogsz proteint enni/inni, mivel nagyobb izomtömeg lesz, és egy idő után rájössz majd ha elolvasol valami alapismereteket, hogy a fehérje bevitelt a súlyhoz kell igazítani. egy bizonyos súly felett lehetetlen csak kajából fedezni.

2010. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok ezzel, h nem vagyok egy benga állat, sem profi testépítő...19 éves vagyok, cirka 60-62 kg és szeretnék egy kicsit...szóval izmosabb lenni, de inkább szálkásabb szeretnék lenni, mint nagydarab...a kajálásra meg figyelek.Sertést vagy marhár ritkán...nagyon ritkán eszek.a húsfogyasztást igyekszem barofira és halra korlátozni...a többi meg a szokásos...zöldségek, tejtermékek, hetente 2-3 alkalommal 2-3 tojás reggelire, zöldségek meg ami kell még...szóval én amúgy is viszek be proteint...szal fehérjét mert viszonylag sok csirkehúst eszek...

Én nem szeretném elérni azt a szintet, h az izmaimak szüksége legyen annyi proteinre...pusztán azért, mert akkor valószínüleg közel 100kg-os lennék és nagydarab...nekem ez esztétikailag nem tetszik...én sovány, kockás hasú, szálkás szeretnék lenni...meg most leginkább mellre, hátra és vállra...szal felső testre koncentrálom az edzéseket.

Azt szeretném kérdezni, h ha szeretnék szálkásítani (van egy nagyon kevés felesleg a hasamon, ezért nem látszanak annyira a kockák...ezt szeretném ledolgozni), akkor a szálkásító edzések mellett milyen étrend szükséges.Meg milyen kajákat kell enni, ha kondizok és tömegnövelő edzéseket végzek?

Kösz.

2010. aug. 17. 17:45
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapismeretek, ird be googlebe. Olvasd figyelmesen, mert látszik, hogy csak egy kicsivel értesz a dologhoz többet, mint a haverjaid.
2010. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
persze...én soha nem foglalkoztam testépítéssel.Nemrég kezdtem, de mindig az edzőt kérdezem, h mire hogyan kell.Kézilabdáztam, röplabdáztam, kick-boxolok...ezekhez értek...csak nem gyúrtam soha...és nem nagyon vágom
2010. aug. 17. 19:49
 15/20 anonim ***** válasza:

tényleg nem ártana az alapismereteket tisztába tenni



1. mire te naturálban 100kiló leszel(aminek a jó része izom)

az soká lesz


2.az alapismeretekbe beletartozik az hogy miket kell enned(1000 helyen le van írva gugli)


3.Ahhoz hogy szálkás legyél izomtömeg kell


4.amit eszel az mind szép és jó de nem 3alkalommal kell enni 1 nap hanem legalább 5-6x


5.A vörös húsok is jók tömegeléshez


6.súlyzós edzés mellé a fehérje nagyon kevés.Minimum kell még 1 vitamin pak



ma 16:52


Nem kell a bogyósokat sem kerülni ahogy szúrni sem szabad mint a vadállat.Az aranyközéputat kell megtalálni.(ugye a danabolnak nem a szeneslapát az adagoló kanala)

A bogyósokkal inkább az a baj hogy a sok hülye azt hiszi hogy azok gyengébbek és akkor marékszámmal kell enni

2010. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 treffhetes válasza:

"Itt szopjam le magam ha még nem ittál meg 1 kólát(ami mesterséges)"


Akkor már pakolhatod is elő,utálom a kólátXD (meg fantát meg a pepsit meg a sprite-ot és társaikat)


"Vagy soha nem ettél még olyat amit nagyüzemben állítanak elő."

Mivel majdnem mindent nagyüzemben állítanak elő,ezt elég nehéz lenne kikerülni,de szerintem ha nem muszáj,az ember nem tömi magát ilyenekkel.


akárki akármit mond, egy szép nagy szelet friss rántott húst semmi nem helyettesíthet,akár mesterséges,akár nem:)

2010. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor vigyél be húsból glutamint okosgyerek
2010. nov. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem szereted a kólát, ha nem kóstoltad?
2010. nov. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem ivott még egy pohár kólát, csak direkt egy fél pohárral :D
2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Proteint is csak addig fogok szedni, ameddig nem lesz normális a felső testem...aztán már anélkül fogok edzeni."


A kérdezőnek:


Mi az, hogy addig szeded, amíg nem lesz normális felső tested? Gondolj már bele, egy kicsit mélyebben, ehhez nem kell fórumokat olvasgatni, de mégcsak az alapismeret sem szükségesek.


Miért szeded a proteint? Azért mert kajával nem tudod bevinni azt a mennyiségű fehérjét, ami a növekedéshez szükséges. Aztán elérsz egy szintet a fehérje segítségévek, megnőlsz egy kicsit nagyobbra, amiután állításod szerint befejezed a fehérje szedését. Akkor szerinted megmaradsz olyannak, amilyen a proteinnel voltál? Ha befejezed a szedését le fogsz épülni.. mert azt a mennyiségű tápanyagot kajával nem tudod pótolni. Az izmaidat nem látod el a szükséges fehérjével akkor baszhatod :(

2011. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!