Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire tartanátok/tartanak...

Mennyire tartanátok/tartanak igényt, egy Airsoft-os külön foglalkozásra?

Figyelt kérdés
Szervusztok! Most rendeltem magamnak egy airsoft-ot, szórakozás, céllövészet céljából. Kicsit itt is nézelődtem véleményekkel kapcsolatban és rengeteg kérdést találtam a fegyver működéséről, használatáról és ki kinek engedi szülőként. Arra gondoltam, hogy mivel a fiatalabb korosztályban ez rettentően elterjedt, mennyire lenne igény pár alkalmas egyéni külön foglalkozásra, ahol megtanítom a fegyver használatát, helyes elővételét, állást, célzást stb... Vettem részt éles lövészeten, oktatáson és jó eredményeket értem el mielőtt bárki erre megjegyzést tenne. Nem vállalkozást akarok, csak szimplán amatőr oktatást tartani gyerekeknek, hogy el tudják sajátítani az alapokat. Szűlők, gyerekek, titeket kérdezlek, hogy élnétek egy ilyen lehetőséggel, vagy inkább megmaradtok otthon a kertben és megtanuljátok saját magatoktól több kevesebb sikerrel? :)

2021. febr. 15. 12:45
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2021. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van már erre lehetőség, ingyenes, illetve fizetős is.
2021. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az airsoft telejesen más mint az éles lövészet. Azt nem otthoni céllra lövöldözésre találták ki mutaok egy videó példát hogy mi is az pontosan

[link]

Persze van poén is benne de ez egy vérkomoly sport persze lehet otthon célba lőni deeee nem az igazi. Persze nem azt mondon hogy nem jó amit kitaláltál csak ezt úgy tisztázni akartam

2021. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!