Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportra gondolok?...

Melyik sportra gondolok? Fitness? Akrobatika? Vagy ez csak az álomsportom?

Figyelt kérdés

Tehát, annyi helyen kerestem mi az a sport amit szeretnék, de sehol nem találtam. Talán a fitnesz az de annak is annyi változata van, hogy nem tudtam kiigazodni. És azt egyből elutasítanám,amiben ilyen hülye jelmezben kell ugrálni.

Szerintetek melyik sport illik ezekre?? :

Vannak benne akrobatikus elemek: rundel, flikk,bógni, arábel, szaltó, kézenállás, támlázás,kézenát, fejenát-ugrás, kiszúrás... stb. stb. (ilyesmi)

És szükség van benne hajlékonyságra (spárga, híd...) de ne legyen túlzás.

Szeretem még a szekrényugrást és a trambulint.

Egyébként szertornázok, mellette szeretnék valami jobban hozzám passzolót. Ja és szeretek táncolni, de inkább fiús stílusom van :)

A válaszokat előre is köszönöm :D


2010. aug. 15. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Művészi tornáztam sokáig, az pont erről szólt.
2010. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Utánanézek.

Te hol tanultad, hogy kerültél ehhez a sporthoz? :)

2010. aug. 15. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk még az általános iskolában szervezték meg, aztán versenyekre is jártunk. De ez régen volt, még a nyolcvanas évek elején.
2010. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A művészi torna ha jól tudom ma már ritmikus gimnasztika néven fut, és nincs benne akrobatika. Amiről te beszélsz, szerintem az leginkább a fit kidre hasonlít.

Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=CnKakkzL2UQ

2010. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a ritmikus sportgimnasztikával az a baj, hogy túlságosan a hajlékonyságra teszi a hangsúlyt és nincsenek benne akrobatikus elemek.

A fit kid tényleg jó, köszi! Tetszenek az elemek, csak sok benne az "ugri-bugri", vagyis ez a táncszerű riszálás. :)

Meg úgy tudom (bár a videóban nincs) kell jelmezt venni meg esetleg ilyen eszközt/tárgyat és aszerint ugrálni. Pl. ez: [url] http://www.youtube.com/watch?v=24WVQm-ROPo[/url]

2010. aug. 15. 18:38
 6/8 anonim válasza:
2010. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ajánlanám a gumiasztalt (pattanj team) vagy egy akrobatikus közdősportot a Capoera-t...
2011. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akrobatikus fitness. énis ezt csinálom
2012. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!