Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szurkolói fajták...

Milyen szurkolói fajták vannak és én hova tartozom?

Figyelt kérdés

1.szóval gondolom vannak a divatdrukkerek, fanatikusok. stb. ezeken kívül mik vannak még és kik tartoznak bele ?


2. szóval a csapat minden meccsét megnézem, tv-ben, ha ott nem adják akkor a neten, naponta többször megyek fel a a magyar szurkolói oldalukra, friss hírt olvasni, imádom a klubot. nem azért szurkolok a csapatnak mert kupákat nyernek, amióta nekik szurkolok kupát sem nyertek.


Szóval milyen szurkolói fajtába tartozom ?


2010. aug. 13. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor te a hűséges fanok egyike vagy.


Vannak a dibvatdrukkerek ők mindig az aktuális vagy összesített nagymenő csapat körül legyeskednek.


Vannak a butacsajok akik azt sem tudják hogy írják a neveket, csak azért szurkolnak XY nak mert de cuki (persze ezt tagadják és megsértődnek ha ezt mondod. lásd Räikonnen fanok a F1-be anno)


Vannak a nem nagyon érdekel fanok.


Vannak a hűséges fanok akik mindent olvasnak és néznek ami a csapatukkal vagy személyükkel kapcsolatos, ámbár nem vesznek részt a rivalizálásokban annyira


Elvetemült - nem látják a fától az erdőt, mindig úgy tartják hogy az ő kegyeltjük az Isten mindenki más hazug.


És a Fradi és UTE szurkolók - céljuk a másik csapat szurkolóinak verése és összecsapás minden meccsen.

2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

"És a Fradi és UTE szurkolók - céljuk a másik csapat szurkolóinak verése és összecsapás minden meccsen."


Nem kommentálom inkább.... Én azt tartom szurkolónak egyébként, aki kijár a meccsekre. Aki csak a tv-ből nézi azt foteldrukkernek tartom. :D

2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is te egy foteldrukker vagy, ami nem baj jobb mint az átalad is említett divatdrukker.


Van az átlagszurkoló aki kijár a hazai meccsekre és csendben végignézi.

Vannak az Ultrák akik a kapu mögül végigszurkolják a meccset.

Végül a Huligánok: csak az ellefél szurolóival törődnek és a rendőrökkel balhéznak.

Az ultrák nem egyenlők a huligánokkal.

2010. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Angliába, hogy menjek ki ? xd
2010. aug. 13. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk nem tartom magam fotelszurkolónak, mert számomra az nem egy pozitív jelző, és én szeretem annyira a kedvenc focicsapatom, sőt imádom, hogy ne fotelszurkolónak nevezzem magam. Meg mondjuk elég nehéz lenne Juve szurkolóként minden meccsre kijárnom...
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha egy spanyol vagy egy angol csapatnak szurkol, akkor mi van ? xd
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is kedves első válaszoló!

Ha egyszer nem értesz valamihez ne szolj hozzá: "És a Fradi és UTE szurkolók - céljuk a másik csapat szurkolóinak verése és összecsapás minden meccsen."

Másodszor a harmadik válaszolót kiegészíteném:

Nem mindig a kapu mögött van a tábor (B-közép) ahol az ultrák vannak. De ez annyira nem lényeg. Ami fontosabb; a huligánok is imádják a klubbot (nagy részük) és nem csak a bunyó végett járnak ki meccsre, tapasztalatból mondom!

2010. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt még elfeljtettem:Hogyan jár külföldre meccsre? Visz a busz vagy a repülő. Csajk gyüjteni kell rá. Külföldi kedvenc csapatom a Roma. Voltam már az Olimpiko-ban és még idegenben is.

Egy ultra..

2010. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, egy olyan vki járhat külföldi meccsre, aki már magát tartja el. De nem hiszem, hogy anyuék épp arra költenék a pénzüket, h én külföldre menjek focimeccsre 20 éves fejjel, amit meg is értek.

Ettől függetlenül ugyanúgy szeretem a csapatot, mintha meccsre járnék...

2010. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha magyar meccset is tévében nézel, akkor fotel vagy, de nem divat hacsak nem azért drukkolsz egy nagyobb csapatnak mert az a menő! Az az igazi fanatikus, aki hazai idegenbeli meccsekre is kíséri a csapatát, és kiáll érte!
2011. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!