Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sakk versenyen csak egyesületi...

Sakk versenyen csak egyesületi tagként lehet indulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy sakk versenyen csak akkor indulhatok, ha egy egyesületben edzem, vagy csak úgy " magán emberként" (:D) is lehet menni? Illetve, ha bárki el tudná mondani, hogy működnek az ilyen versenyek azt nagyon szívesen fogadnám:) Köszönöm!
2020. dec. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kik írják ki a sakkversenyt.

Ha a kerületi művelődési ház, vagy a iskola, egyetem, stb. akkor nem.

Ha egyesületek közötti, hivatalos verseny, akkor nyilván kell

és a nevezési díjat is az egyesület fizeti, ha téged indít.

2020. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha valaki esetleg tud mesélni a verseny menetéről annak nagyon örülnék:)
2020. dec. 25. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisgyerekként sakkoztam annó. A versenyeken van óra is. Általában 15perc mindkét félnek. Kézfogás meccs elején, végén. Általában mindenki játszik mindenkivel az adott kategórián belül. Legalábbis így emlékszem. Szerintem egyesület nélkül is mehetsz, de megérné rákérdezni.


20F

2020. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm!:))
2020. dec. 27. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!