Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csipog a cipőm?

Miért csipog a cipőm?

Figyelt kérdés
Az a rohaadt cipő, mikor a sarkammal rálépek mindig nyűszít egyet. Mondjuk engem annyira nem zavar, mert útközben elvileg mindig zenét hallgatok, de egy kis idő után már zavaró volt, h az emberek körülöttem röhögnek, amúgy magamtól vszeg rá se jövök XD
2010. aug. 12. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kilukadt a légtalpad, valszeg. Mikor felemeled a lábad, megy bele levegő, mikor rálépsz, kitaposod. Elég cink hangja van :) Sajna nannak vége, onnantól a lábad se tartja rendesen.
2010. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy ezen mekkorát röhögtem, köszönöm bearanyoztad a mai napom! Amúgy ezt magadtól is kitalálhattad volna... :D
2010. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hát tényleg jót nevettem rajta xD heles kérdés :D
2010. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem vicces, de mivel ez nem vicc, hanem kérdés, így mindegy.:D
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
na jol van nem vagyok egyedül enyém is nyüszög és a sarka de olyan idegesitö:S
2010. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
de ezzel nem lehet semmit csinálni?:S
2010. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
megnézed, hol lyukas, és bepillanatragasztózva nyomkodod, ekkor egy kis ragasztő a lyukba kerül és eltömi.
2010. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nekem azért csipog mert gerincferdülésem van és eléggé a sarkamra járok=kopik közben!
2010. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
de amugy vicces ahogy csipog:D de köszi majd megnézem hol lyukas :D
2010. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nahh vazzzzz ne máááár

Örülök, h már örül, én vhogy nem tudok miután egy kb. 3 hónapja vásárolt nike-ról beszélünk XD

Amúgy azzal nem lehet összefüggésben, h direkt egy számmal nagyobb cipőbe járok, mint a lábam?! XD Nem lötyög vagy mittomén, de muszáj mert különben meg akkora a lábam, mint kb. egy hobbitnak. XDD

De zsír, h én ebbe akarok ma buliba menni... nah mind1 majd a hangfalhoz állok, vagy azt kamuzom, h a zenéből jön XD, jah és h fokozzam kicsit a dolgokat, a másik lábam sarkát meg kidörzsölte XD franc pedig azért nem először volt rajtam az a tetves cipő XD

2010. aug. 13. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!