Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan vannak ilyen...

Most komolyan vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, hogy nem vagyok hájas disznó csak húsos. De a hús az izom, tehát aki húsos az izmos nem?

A kérdésem tehát tényleg vannak olyan emberek akik nem tudják mi az izom, a hús?!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Ide írtam mert úgy gondolom a testépítők tisztában vannak a dolgokkal.


2010. aug. 12. 13:05
 1/10 anonim válasza:
Hát ha szétbontasz egy állatot(embert ne), akkor kétségtelenül annak az izomzatára mondjuk azt, hogy "hús".
2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyakor ***** válasza:

Ez jó :D még oda is írja, hogy "és a hús nem egyenlő az izommal, te agyalágyult..." Biztos nagyon tanult ember lehet. Nem tudom, az ő világában mit jelent a hús, de felénk a színtiszta izmot. A zsír az merőben eltér ettől, nem is értem, hogyan keverheti valaki a két dolgot, mert annyira nyilvánvaló, hogy az izomrostok nem zsírsejtek (legalábbis számomra).

Szóval a kérdésre (Most komolyan vannak ilyen emberek?) a válasz: igen, vannak.

(De a kedvencem a "zsír átalakul izommá" szöveg marad :) )

2010. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az se rossz amúgy már kezdtem elfejelteni :) De ezen teljesen kiakadtam... basszus XD és tényleg nem fogják fel, hogy miről beszélnek. Úgy mondják, mintha lenne a zsír, az izom, és lenne a hús mint harmadik dolog ami csak úgy van :)
2010. aug. 12. 13:32
 4/10 clint ***** válasza:
:D
2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nahát:O

Fú, ez nagyon durva...jókat nevettem, de ha jobban belegondolok...hát igen...sajnos vannak ilyen emberek, nem is kevés...jaj lenne nekik ha én lennék a biológia tanáruk.:D:D

2010. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam a másik kérdésnél, hát... :P a futásba ne menjünk bele, de ez szerintem alapvető dolog, hiszen a saját testünkről van szó. Amúgy a másik epic dolog a 8 kocka :D. Az edzésben már eltérhet a véleményünk de ez akkor is durva.
2010. aug. 12. 18:06
 7/10 anonim válasza:
én nemtudom, én még életemben nem hallottam hogy egy izmos emberre mondta volna azt valaki, hogy jajjdejó kis husikás = / vagy csak én vagyok ennyire elcseszett, hogy félreértelmeztem amikor egyik elhízottabb osztálytársamra mondták azt, hogy husis, és ők arra értették, hogy micsoda csodálatos izmokat takarnak a hájacskák? hmmm, érdekes.
2010. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De akkor ezek lennének a helyes mondatok:

- Jajj de kis dundi!

- Hát van rajta egy kis felesleg.

- Molett, nem gáz.

- Hurkás a hasad haver!


A husi szót teljesen rosszul értelmezik az emberek, pont azért mert nem tudják mi a hús!

2010. aug. 15. 17:51
 9/10 Gyakor ***** válasza:
Jaja, attól még, hogy az osztálytársaid nem tudják, hogy a hús az izom, attól még az. Így él a köznyelvben, hát ez van na.
2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A biológiában a hús az izom, a köznyelvben inkább a zsíros emberre mondjuk.

"Nincsen rózsa tövis nélkül." De, csak tövis nélkül van, mégis így él a közmondás. Példának okáért. Biztos, hogy van még ezer másik példa is, de most nem agyalok rajta.

Tehát nem hülye, aki azt mondja valakire, hogy husis.

Egyébként a zsír az emberen állagában is jobban hasonlít a konyhában lévő nyers húsra, mint egy feszes izom. Ez lehet az oka.

Szép napot!

2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!