Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futópadot érdemes...

Milyen futópadot érdemes venni otthoni felhasználásra?

Figyelt kérdés

Otthon edzős típus vagyok, eddig csak szabadban futottam de minden télen ugyan az a problémám sokszor az időjárás nem engedi, persze próbáltam de általában sérülés lett a vége hiába a jó terepfutó cipő!


Régóta gondolkodom rajta hogy veszek egyet csak azt nem tudom milyen mert azt nem szeretném hogy kodobott pénz legyen...



2020. dec. 6. 17:20
 1/4 anonim válasza:
93%
Nekem volt, bár nem elektromos. Porfogó lett belőle, hiába vezettem érte több kilométert! Én az utcát választottam! Ha időm engedi lenyomok 5-6 kilométert! Semmi gondom vele, csak hozzá kell szokni! Nyilván a tél neccesebb a füst miatt, de maszkkal, sállal ezt is meg lehet oldani, plusz fel kell öltözni! Melegben jobban bírom a tempót, télen viszont az állóképességem nő! Soha nem volt semmilyen vádlim, most meg akkora van, hogy elképesztő! (fél-egy év alatt megnőtt) Ez mind az emelkedő miatt van! 😀 Az elektromos futópad szerintem nem csak drága, de zabálja is az áramot, plusz foglalja a helyet! Szerintem gondold meg! Ha ki van használva, akkor semmi baj vele, de általában nem ez a tapasztalat!
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

[link]


(Szerintem a Robust elég masszív, nekem szobabicikliben van!)

2020. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Korábban volt szerencsém kipróbálni egy nem elektromosat, hát az nekem sem jött be viszont egy kardiológia vizsgálat során a terheléses méréseket elektromos futópadot csinálták az nagyon tetszett de gondolom az a futópad nem a meg fizethető kategória....
2020. dec. 7. 12:29
 4/4 A kérdező kommentje:
A télen szabadban futásnál nem a hideg okoz problémát hanem a csapadék és a talaj csúszóssága
2020. dec. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!