Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdö airsoftot vagyok és az...

Makman kérdése:

Kezdö airsoftot vagyok és az akérdésem hogy a green gas OS pisztolyt érdemes e veni és pontosan hogy is müködik?

Figyelt kérdés
Ezt a pisztolyt néztem: [link]

#Airsoft #Beretta #Piszroly
2020. dec. 3. 19:23
 1/3 anonim válasza:
Érdemes, de 10 fok alatt kuka. Ha nagyon akarod tolni késő ősszel és télen is, akkor a helyedben beszereznék egy aep-et vagy valami rugós pisztolyt. Közel sem lesznek olyanok, mint egy jó gázos pisztoly, de arra jó, hogy ezt az időszakot kibekkeld egy ilyen másodlagos fegyverrel.
2020. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hagymágyó válasza:
A gázos sokkal menőbb és realisztikusabb,de az elektromos meg sokkal hasznosabb, automata pisztoly is van ami szerintem a lejobb
2020. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Attila205 válasza:
Szerintem szanj ra egy kicsivel tobbet, a muanyag fegyverek konnyen eltornek egy eses utan
2022. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!