Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Megjelenés...

Hogyan tovább? Megjelenés vagy a teljesítmény?

Figyelt kérdés
Tisztában, hogy a kettő összefügg de mégis van különbség. Egy jó ideje edzek már de most úgy érzem egy elágazáshoz értem e téren. Kb 3 éve gyúrok eddig a teljesítmény, a kitartás volt a cél. Nem vagyok sem nagy darab sem szálkás viszont nagyon jó az állóképességem. Nem tudom eldönteni folytassam ezt az "ágat" vagy térjek át arra, hogy nagyobb és szálkásabb legyek? Ti mit csinálnátok?
2010. aug. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz sportolni ,akkor megjelenésre menj,mert akkor semmire se mész a teljesítménnyel,ha nem lenne mikor kihasználni..remélem érthető,vagy hogy én nem rosszul értettem a kérdésed:D
2010. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól értetted a kérdésem :) Igen ezen gondolkodtam el a napokban. Van-e haszna annak, hogy ilyen "fitt" vagyok?
2010. aug. 10. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy gondolom,hogy a fittség persze mindig jóljön,de ha tényleg nem tervezed,hogy sportolni akarsz,vagy hasonló,akkor gyúrd ki magad olyanra,hogy a strandon mindenki lessen:D
2010. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg nem sportolok semmit, illetve versenyszerűen nem is sportoltam soha. Lehet akkor maradok a "sima" testépítésnél, köszi a választ :)
2010. aug. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!