Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül túrázni?

Szoktatok egyedül túrázni?

Figyelt kérdés
Én néhány barátommal szoktam a környező hegyekben, de ezentúl nem fognak ráérni. Egyedül meg nincs kedvem, vagy nem is tudom... Ti szoktatok egyedül?
2010. aug. 9. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
annak is meg lehet a varázsa, azért sokan csinálják így.
2010. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egyedül sosem! Minimum a kutyám velem van.
2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Az a nagy előnye, hogy a saját ritmusodban haladsz, nem kell alkalmazkodni senkihez. És tudsz értelmesen gondolkodni, fontos kérdéseket eldönteni. Nincs is ennél jobb.


Én eleve egy magányos alkat vagyok, nekem soha semmi gondot nem okozott, ha egyedül megyek. Régen volt egy kisebb csapat, akikkel mentem, de megöregedtek, kidőltek a sorból, és mivel én fittebb vagyok, mint valaha, csak egy nyűg volt csoszogni velük, meg előremenni, aztán várni, vagy vissza. Úgy hogy le is adtam őket, és most már egyedül megyek, és többnyire futok. Az az igazság, hogy néha azért próbáltam, hogy jöjjön velem valaki, de mikor megtudták a tempómat, mindenki visszarettent.

2010. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!