Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konnyu erdei seta utvonalak...

Konnyu erdei seta utvonalak Budapesten (vagy szuk vonzaskorzeteben)?

Figyelt kérdés

Tudom google a baratom, de sok oldalt vegig neztem es nem talaltam szimpatikusat.

Megjartuk mar a Solymari paprikas patakot es az Arpad Kilatot a Fenyogyongye etteremtol. Utobbi mar nehezebben ment, sok volt a meredekseg (nekunk). Szoval extra konnyu/sik terepen levo kirandulo helyeket keresek, kocsival megkozelithetot. Szeretunk erdoben setalni, de nem maszni es lihegve baktatni felfele...ahhoz mar oregek vagyunk.

Koszonom ha adsz otletet!


62/F



2020. nov. 1. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Újpesten a Farkas-erdő szerintem pont erre való. Tanoövény, tornapálya is van.

Egyébként a mozgásvilág oldalt ajánlom, ott tök jó túrautvonalkereső és ajánló van.

2020. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A cinkotaerdo is meg van, talan az lesz a kovetkezo. Csak kicsit izgalmasabb helyeken gondolkodom... Ha kocsival fellehet menni valameddig es csak onnan seta az erdoben az lenne a legjobb.
2020. nov. 2. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Pilisszentkeresztről a kéken lesétálni Csobánkára? Busszal visszamenni az autóhoz? Ho


[link]

2020. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik? (véletlenül elküldtem előbb) 8 km, és csak 67 méter szint, a kék előtt kíváncsiságból benézhetnétek a Dera-szurdokba, bár az rövid távon emelkedik, de ott csak annyit mennétek, amennyi jól esik.
2020. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a jó link!

2020. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi, ennek utana nezunk!😊

A jàgi tanosvenyen is gondolkodunk, de kulonbozoeket irnak...meg hogy elvileg felujitas alatt van.

2020. nov. 2. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Nem találtam arra vonatkozó írást, hogy zárva lenne, vagy felújítás alatt lenne.


Ha nehezen megy a szintemelkedő, érdemes elgondolkodni, hogy a folyamatosan, egyenletesen emelkedőt, vagy a hirtelen rövid szakasz alatt emelkedést nem bírjátok, belinkeltem a Jági-tanösvényt, úgy látom érdmesebb a piros jel felől megközelíteni, így lankásabb, mintha fordítva mennétek. Ezen az oldalon tudsz tervezni.


[link]


(viszont most nézem, hogy a kilométert is elírtam, csak 6,6 km. Kényelmes tempóban 2 óra séta :) )

2020. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Inkabb ha folyamatosan emelkedik, azt nem birjuk!

De a legjobb ha nincs is szintkulonbseg, mert mondjuk autoval felmegy az ember es leall.

Koszi a tanacsot, ha valakinek van még erdesi setas tapasztalata, varom!😊

2020. nov. 3. 10:06
 9/9 A kérdező kommentje:
*erdei
2020. nov. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!