Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik Taekwondo egyesületet...

Melyik Taekwondo egyesületet ajánljátok Budapesten?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni Taekwondo-zni, csak nem tudom hol.

Egyébként a 13.kerületben lakom, de bármelyik környező kerület megfelel.

18 éves vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy későn kezdem-e... Kicsit tartok attól, hogy 0 tudással hogyan fogom felvenni a fonalat...

Továbbá az is érdekelne, hogy az északi és a déli Taekwondo között mi a különbség, és hogy Magyarországon melyiket tanítják jobban?

Ha van még valami, amit fontosnak tartasz, de én nem kérdeztem, akkor azt is megírhatod!

Köszi^^



2020. okt. 24. 17:35
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én is a 13.kerületben lakok. 13 éves vagyok. A Tigrisek SE.-be járok. Ez a sportegyesület a 18. kerületben van. Hérfőnként 18:00-tól 19:30-ig a Kondor Béla ált. isk. tornatermében és szerdánként a kezdő 16:30-18:00-ig a Havanna utca 3-ban van edzés. Amúgy tőlünk úgy 15 percre van.
2022. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!