Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes és hogy kezdjek neki?

Érdemes és hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
166 cm és 59kg vagyok 14/F.Szálkásítani szeretnék nem akarok hatalmas izom kötegeket inkább azt,hogy lehessen látni egy nagyon kicsi kocka has épp,hogy mindenhol legyen egy kis izom ami látszik is.Úgy hallottam alapból mindenkinek meg van a kockahasa csak nem látszik a zsír miatt.Nekem sem látszik hiába vagyok csak 59kg elég sok zsír van rajtam sokkal több mint kéne nem vagyok vészesen dagadt de azért "markolható" a hájam:).Ha ezt akarom érdemes szálkásítani(?) És,hogy kezdjek neki(?)
2010. aug. 7. 16:27
 1/5 clint ***** válasza:

mozgással.

amiatt vagy ilyen mert mert keveset mozogsz, és sok édességet-zsírt eszel.

Na most 14 évesen ne kezd szálkásító étrendbe, mert nem tudsz, hacsak nem veszi meg valaki neked a hozzávalókat, meg plusz kell azért a jó kaja, mert még fejlődsz.

De egyél kevésbé zsírosan és cukrosan, és MOZOGJ!!!!!

A hormon ilyenkor keményen fog működni 15-16 éves korban úgyhogy le tudod vakarni a zsírt.

2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat mozgok heti 7 edzés (thai box) szóval azt komolyan űzőm amikor 8 hónapja elkezdtem járni 163 cm magas és 66kiló voltam szóval lement rólam jó 7kg de még így is elég duci vagyok régen meg szó szerint dagadt voltam...Délutánonként amikor veszek valami kaját amikor éhes vagyok ilyen pék cuccokat szoktam venni ilyenek,hogy:mákos kalács,pogácsa,pizzás kifli,sajtos rúd,sós perec ilyesmik ezek maradhatnak vagy keresek valami mást? Ha igen mit?
2010. aug. 7. 16:54
 3/5 Osynho ***** válasza:
Ez mind szemét kaja :) Egyszerű szénhidrát, 0 fehérjével. Egyél rendes főtt kaját, száraz húsokat, rizzsel, durumtésztával.
2010. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szedj proteint! unokatesóm tud neked szerezni az tömegnövelő de ha mozogsz rá vagy gyursz akkor izmos leszel nem hájas!! minyen izben szeretnél?:: vanillia fehércsoki eper mocha?? vedd fel msn-re hidd el segiteni fog!! molika7@hotmail.com tessék segitettem de erre gyurnio is kell majd elmagyarázza neked na szija
2010. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah de ha nme kell protein akkor is kérdezheted az unokatesomat mert mindenre tud választ adni neked ezekről miket csinálj iyesmik... segiteni fog és nem hazudok... sok szerencsét
2010. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!