Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CO 2-vel működő légpuskák,...

CO 2-vel működő légpuskák, légpisztolyok milyenek?

Figyelt kérdés

Már a működésük érdekelne, hogy mennyire jók és macerások ezekkel lövöldözni.

A tartósságuk mennyire megbizható ha egy drágábbat veszek.

nNme tudom hogy jó kategóriába írtam, de ezt találtam a legjobbnak.



#co2 #légfegyver, #Hobbi lövészet,
2020. szept. 23. 06:39
 1/4 Fa_ember16 ***** válasza:
Nekem Volt egy h&k co2 pisztolyom 2 joule és nekem csak az volt maceráns hogy kb minden másfél táranként egy co2 patron fogy el. 1 tár ha jól emlékszem akkor 18bb?(már nincs meg a pisztoly). Azon kívűl csak az volt rossz hogy egy tár az kb 140 ezer forint. Ja,és a 2 joule az el lőtt egy 5 vagy 8 méter anélkűl hogy valamennyit le essen a golyó. Max távólság az ha jól emlékszem akkor 20-25 méter? Soha nem mértem le pontosan,de szerintem volt egy 20 méter. Ennyi. Eddig csak pisztolyom volt,de majd mesterlövészt is akarok venni. Remélem segítettem valamennyire :)
2020. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de inkább ilyenek vagy hasonlóak érdekelnének.

[link]

2020. okt. 14. 17:25
 3/4 Fa_ember16 ***** válasza:
Jaaa...bocsanat. azt hidtem aisoft ra gondoltál. Már lőttem egy pár szór légpuskával,de nagyon sokat sajnos nem tudok róluk.bocsi,ebben én nem fogok tudni már segíteni.
2020. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem macerás vele co2 pisztolyal lőni. Nekem van egy crosman 1911bb, és egy Asg Cz75d. Egy patronnal kb 60 acél 4.5mm-es bb golyó lőhető ki kb ugyan azzal az erősséggel. Utána is lő még de gyengébben. A végén más szinte látni a golyót ahogy száll a cél felé, innen tudod hogy cserélni kell. De a patron nem nagy drágaság. 200ft körül van darabja. A golyó 1800ft az 1500db-os amit venni szoktam.
2020. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!