Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 30 évesen elkezdem az...

Ha 30 évesen elkezdem az ökölvívást Amerikában akkor van valamennyi esély arra hogy profi ökölvívó legyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem veszítenék amit rengeteg edzéssel nem nehéz elérni ha alapból jó testfelépítésű és teljesen tiszta! Tud valaki olyan ökölvívót mondani aki nagyon későn kezdett bele az ökölvívásba és profi ökölvívó lett? Nagyon fontos a válasz! Köszönöm! Jelenleg 24 vagyok és már 2 éve folytatom az ökölvívást és kondizok rendszeresen! Amerikába szeretnék menni mert ott nagyobbak az esélyeim és jobban értékelnek, segítőkészebbek és lehetőség telibb az ország!

2020. szept. 23. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Jah simán van esélyed. Majd a vízum interjúra menj asszonyverő trikóban és mutogasd a bicepszedet meg vicsorogj is mellé, biztos egyből elalélnak tőled. :D
2020. szept. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor 22 évesen kezdted? Necces. Ha tehetség vagy, akkor lehet belőled valami. De valószínűbb, hogy nem. Csináld, ahogy csak tudod, de a jövőd ne erre építsd.
2020. szept. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esélyed nincs sajnos.

Egy ökölvivó már 8-10 évesen elkezdi és amatörként csinálja.

Majd ha ott jönnek az eredmények és lesz egy-két bajnoki címed, például minimum Euróba bajnok 1-2-3 helyezés.

Ezzel mehetsz egy profi csapathoz és ott megnézik az eredményed és lehet hogy foglalkoznak esetleg veled.

DE gondolom ezért eleinte sokat is kell fizetni, úgy mint a terem, felszerelés használata.

Attól függetlenül ha csinálod, gyakorolod az jó dolog lesz , mert a sport a mozgás az hasznodra fog válni.

2020. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a károgókhoz csatlakozni, de így Mo. ról elindulva semmi esélyed, hogy Amerikába profi legyél.
2020. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs korhatár csak az esélyem csökken! Mindenkinek köszönöm a válaszát, mindenkié hasznos!
2020. szept. 23. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Profi már holnap is lehetsz. Semmi előfeltétele. Én is voltam profi pedig soha nem bokszoltam, MMAztam csak kellett a pénz, kiváltotam az igazolványt és kijártam Németországba gálákra 1000 euróért lefeküdni az első menetben.
2020. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barbell Deadlift ***** válasza:
Ha jól tudom, Oleksandr Usyk, aki vitathatatlan cirkalosulyu bajnok volt, 16 evesen kezdett boxolni. Technikailag abszolut fenomen. Ha szorgalmasan edzel, es fejleszted magad, szerintem meg barmi kisulhet ebbol, amennyiben van hozza tehetseged.
2020. okt. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barbell Deadlift ***** válasza:
(Persze arra mar nincs sok eselyed, hogy komoly szervezeteknel VB legyel, de ha szereted csinalni, akkor ne add fel)
2020. okt. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hol edzel most? :)
2023. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyébként max pár meccsre zsáknak esetleg kapsz lehetőséget, de ha nincs igazán vér és szív benned...

Azt se fogsz kapni.

Azért nem tudták még Erdei Zsoltot sem eladni ott.

Szinte a kutya se volt rá ott kíváncsi.

Volt kb 2 Amcsi meccse...

Hiába akart nagyon ott bokszolni...

2023. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!